K.S.V. VEN RA IJ s.0. KLEINDIERENSHOW IN LEUNEN ZEER GOED GESLAAGD 20.46.8 Deze tentoonstelling werd zaterdag 12 november geopend door de Zeer Eerwaarde Heer Pastoor Ewals van Leunen en deze heeft ook de hoofd-,ere- en Jeugdprijzen uitgereikt. De belangstelling voor deze show was zeer groot. Veel bezoekers wisten de weg naar Leunen te vinden. Maar de belangstelling van de dagbladen is voor deze tak van sport zeer klein.uitgezonderd Peel en Maas. Ik hoop dat dit in de toekomst toch anders zal zijn. De dieren moeten toch zeker de belangstelling van mensen hebben. Het aantal konijnen, 116 stuks, «as verdeeld in 15 rassen en 28 varië teiten. Kampioen konijnen werd Frank de Klein met een Pool roodoog, op een na J vd Beuken met Vlaamse reus wit. - Het aantal cavia's, 5 stuks, in 2 variëteiten. Kampioen Mej A Kees met een langhaar bont. - Het aantal grote hoenders, 30 stuks, was verdeeld in 6 rassen en 10 variëteiten. Kampioen werd J Engels met een Orpington zwart en op een na H de Rooi met een New Hamshire. - Het aantal dwerghoenders, 76 stuks, verdeeld in 11 rassen en 12 variëteiten. Kampioen werd A. vd Aker met een Nederlandse sabelpoot kriel, op een na J v Vugt met een modern Engelse vechtkriel patrlj3. - Het aantal sierdulven, 79 stuks, verdeeld in 11 rassen en 20 variëteiten. Kampioen nerd Mej S Thissen met een krulduif rood, op een na H Strljbos met een Kingduif wit. - Het aantal siervogels, 17 stuks, verdeeld in 6 rassen en 10 variëteiten. Kampioen werd C v Lisdonk met een koperfazant, op een na Mevr A Selten-Faasen met een Eliotfazant. - Het aantal watervogels, 103 stuks, verdeeld in 32 rassen en 34 variëteiten. Kampioen werd A Selten met een keizergans, op een na W Janssen met een manderijn eend. De jeugd heeft ook veel belangstelling verworven waar wij veel aan dacht aan besteden, want wie de jeugd heeft, heeft de toekomst 1 Hiervoor zijn er ook prijzen uitgezet Kampioen grote hoenders Michel Botden met een Lakenvelder. Jeugdkampioen dwerghoenders Ronny Jacobs met een Antwerpse Baardkrlel kwartel. - Jeugdkampioen watervogels:Heidi Selten met een Chili Taling. Jeugdkampioen konijnen Frank de Klein met een Pool roodoog. Verder wisten diverse leden nog een of meer rassenprjjzen met hun dieren te behalen. WIJ danken alle adverteerders, begunstigers en het Stichtingbestuur van het Gemeenschapshuis die het mogelijk hebben gemaakt om deze show Weer te doen slagen. Wij danken alle leden voor hun inzet. Wij hopen ook U beste lezers weer te mogen begroeten in 1989 op onze open Ten toonstelling waar wij zeker 1000 tot 1500 dieren verwachten. Namens K.S.V. Venray e.o., voorzitter J Swinkels, nogmaals onze hartelijke dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 7