VASTENAVOND 1989 Als U dit leest is het dit weekend over 11 weken alweer Vastenavond In het Knollenland is het dan voor de 33e keer dat dit gevierd wordt. Dat is 3x 11 vandaar dat U dit stukje ook te lezen krijgt 11 weken v<5<5r dat gebeuren. Het ljjkt nog een lange tijd maar 1 maand né Nieuwjaar is het al zover 1 Wie iets wil ondernemen om mee te doen aan de optocht kan in tijdnood komen als hij of zij daar geen rekening mee houdt. Laten we er met z'n allen deze keer voor zorgen dat de OPTOCHT er een wordt die ons allen nog lang zal heugen 1 t Vanwege kwaliteit, lengte en deelnemersaantal. De Optochtcommissie. LVB LEUNEN A.s maandag 21 november om 19.30 uur in het Gemeenschapshuis onze jaarlijkse FEESTAVOND voor alle leden met echtgenoot. De avond zal verzorgd worden door de Cabaretgroep "Samen Jonk". Verder houden we deze avond ook een LOTERIJ. Koffie met een broodje en vlaai zijn gratis maar verdere con sumpties zijn voor eigen rekening. Het bestuur wenst allen een gezellige avond. Studiemiddag "Vrouw en Informatica". De Limburgse Vrouwenbeweging nodigt alle geinterresseerden leden uit om op vrijdag 9 december a.s. om 13.30 uur in de Stadsschouw burg "De Oranjerie" te Roermond deze studiemiddag by te wonen. Sprekers ijn deze middag: Mevr J Spetter Vrouwen oriënteren zich op Informatica Mevr J de Nijs Vrouwen en computers Mevr A vd Veen Computer en Onderwijs Aanvang 13-30 uur. Sluiting uiterlijk 16.30 uur. Toegang gratis, reiskosten en consumpties zijn voor eigen rekening. Opgave tot 20 november by Wies Weijs tel. 83192 Als er dames zijn die 50 jaar lid zijn van de L.V.ï willen deze zich dan even melden by het Bestuur, Op de Culturele Kringavond in maart worden alle Jubilaressen gehuldigd.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 6