v KLEINDIEREN SPORTFOKKERS VERENIGING K.S.V. VENRAY E.O. IK.S.V. VENRAIJ Er zijn weer enkele tentoonstellingen voorbij waar leden van K.S.V. aan deel namen. Zoals Kasteelparkshow te Limbricht waar P.Bodten kampioen werd bij de Watervogels. P.S.V. Horst waar Heidi Selten reserve kampioen en Jeugdkampioen werd bij de Watervogels. Ornithophilia te Utrecht zeer goede predi katen. Asten L Craenmehr kampioen bij de konijnen. Maar terugkomen op onze derde TENTOONSTELLING van K.S.V.Venray e.o. op 12 en 13 november 1988 in het Gemeenschapshuis Leunen Hiervoor is een bijzonder mooie collectie dieren ingeschreven, waar K.S.V. trots op kan zijn. Zoals 117 konijnen, 5 cavia's, 30 grote hoenders, 76 dwerghoen ders, 79 sierduiven, 17 siervogels en 103 watervogels. In totaal 127 dieren 1 De sierduiven zijn met 50% toegenomen, dit is het vermelden zeker waard. By de Watervogels worden voor het eerst tamgefokte watervogels ingezonden zoals de Toulouse gans, Rouaan eend, Duitse Peking eend, Ayiesburry eend en de Hollandse kwaker. Behalve de Toulouse gans en de Hollandse kwaker zijn dit zeer oude slag rassen, die nu voor het uitsterven en de tentoonstel ling gefokt en bewaard blijven. Van deze rassen zitten er maar enkele fokkers in ons land. Al deze dieren zijn zeker de moeite voor een bezoek waard De Openingstijden van de Tentoonstelling zijn: Zaterdag 12 november 1988 van 16.00 tot 22.00 uur Zondag 13 november 1988 van 10.00 tot 18.00 uur. wy hopen op uw bezoek en wensen U enkele prettige uren tussen de dieren. K.S.V.Venray e.o.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 10