ALLERHEILIGEN - ALLERZIELEN 20.43.3 Onze gedachten gaan in deze dagen uit naar allen, die ons voor gingen ln de dood. Zij hebben hier geleefd met alle ups en downs die nu eenmaal bij het aardse leven horen. Maar wij geloven dat zij nu veilig bij God zijn aangeland en dat Hij vanuit Zijn grote barmhartigheid zal vergeven al wat zij in hun leven tekort hebben gedaan. Toch is daarmee niet de hele boodschap van Allerheiligen/Allerzielen verteld. Vanuit de veilige haven, waar zij zijn aangekomen roepen de heiligen ons toe Behouden vaart 1 Jullie komen er ook; jullie zijn ook kinderen van God. Houdt vol in het doen van het goede. Die overtuiging hebben wij jullie doorgegeven; nu is het jullie beurt, dat te doen aan jullie kinderen. Want God bewijst Zijn trouw van geslacht op geslacht. Zo spreken de heiligen ons aan. Zij zijn onze voorgangers in het beleven van het geloof; hun zorg blijft ons begeleiden. Wij mogen rekenen op hun voorspraak. Pastoor P.Ewals. AKTIVITEITENKALENDER 4 november Jeugdavond E.W.L. 6 november Handwerktentoonstelling Bejaarden 14 november Dorpsraadvergadering 17 november Oliebollenaktie Ponyclub 18-19 november Zittingsavonden Carnavalsvereniging 20 november Jeugdpronkzitting Carnavalsvereniging 21 november Feestavond L.V.B. 27 november St Nicolaasmiddag E.W.L. 12 december Dorpsraadvergadering 15 december Kerstavond L.V.B. 25 december Kerstmis 31 december Oudjaar 7 januari Kerstboomverbranding E.W.L. 8 januari Liedjesmiddag Carnavalsvereniging 9 januari Dorpsraadvergadering 27 Januari Carnavalsbal Gehuwden E.W.L. 28 Januari Carnavalsbal Jeugd E.W.L. (4-7 februari is het al Carnaval!)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 4