KERKHOF LEUNEN 20 Dit Jaar wordt het feest van Allerheiligen gevierd op zondag 30 oktober 1988. 1 Ongeveer 2/3 weken hiervoor worden de graven opgemaakt en bijgewerkt. De zomerbloemen worden dan verwijderd omdat ze niet winter vast zijn. 2 De graven die niet of slecht worden onderhouden door familie of anderen, daar wordt het onkruid door de verzorger door ge schoffeld. 3 De graven die opgemaakt worden door familie niet te breed opmaken, anders komt men te kort bij de buurman terecht. 4 De kruisen die een opknapbeurt nodig hebben (verven en goed afwassen doe dit niet daags voor Allerheiligen (U kunt dit het gehele jaar door doen). 5 Als de graven zijn opgemaakt, kom dan niet meer op het graf. Alles wordt dan weer vastegetrapt (en zo laten ze het dan liggen). 6 De paden naast en voor de graven vrijhouden van bloemen en planten, dit in verband met losmaken tussen de graven. 7 Als er iets geregeld moet worden over graven en/of kruisen, kan men altijd kontakt opnemen met de verzorger of met het kerkbestuur. 8 Zorg ervoor dat de aanplanting op het graf LAAG is, niet hin derlijk voor nevengraven. Plant niet teveel op het graf; het plaatje en het nummer dienen goed leesbaar te zijn. Te hoge aanplanting op het graf kan naar oordeel van de verzorger verwijderd worden. Er moet nu eenmaal een uniforme regel gelden op ons kerkhof. HOUDT_U_AAH DEZE REGELS Ps. In het begin van deze maan worden de lijsten van de graf rechten (van de automatische betalers) bij de Bank ingediend. Zij die nog steeds niet via een volmacht betalen, gelieve te zorgen dat de betaling uiterlijk 10 oktober a.s. binnen is. Doet ons een plezier en geef een volmacht af bij de Bank; dat spaart ons veel werk en kosten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 5