Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie Er wordt weer een LEZING georganiseerd en wel op dinsdagavond 27 september 1988 in De Wieënhof, Leunseweg 20 te Venray. Aanvang 20.00 uur met als thema: Buitenzintulgelijke waarneming bij dieren en de lezing wordt gehouden door Drs. Yolanda Schouten. Deze lezing wordt georganiseerd door de Kernkring Limburg van de Nederlandse Vereniging van Parapsychologie. Kaarten zijn vanaf 19.30 uur verkrijgbaar aan de zaal. Een samenvatting van de lezing Komen Parapsychologische verschijnselen (ook) bij dieren voor Het is bekend dat sommige dieren dreigend gevaar soms van te voren voelen aankomen en daarop reageren. Bv. honden voor een aardbeving ratten die een zinkend schip verlaten enz.) Kennen ze telepathie of helderziendheid in ruimte en tijd Kunnen ze iets beïnvloeden uitsluitend met gedachtenkracht (psychokinese). Het is moeilijk voor te stellen dat diern uit zichzelf goocheltrucs gebruiken of met opzet bedrog plegen. Vandaar dat onderzoek met dieren een be langrijke plaats inneemt in het parapsychologisch onderzoek. Tevens wordt ingegaan op welke manier dit onderzoek gebeurt en wat de onderzoekers te zeggen hebben. Lezing_dinsdag 27 segtember_om 20.00 uur in De Wieënhof te Venray. GRATIS AP TE HALEN Jonge hondjes (Fox) Gussenstraat 1, Leunen Tel. 862^7 TE KOOP Bleekselderij, koolrabi, wortelen, uien, knolselderij, rode en witte kool, aardappelen. M.Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 81559

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 11