HALLO WELPEN, A.s zaterdag 9 september is weer het jaarlijks Dlstrlctspel. Het wordt heel leuk en Lambik komt ook. Vrijdag hoor Je en zie je daar meer over. We vertrekken om 13.00 uur met de fiets bij de Blokhut. Om 17.00 uur dan ben Je weer thuis. Welpen die NIET meegaan, afmelden by de Leiding. Tot vrydag I De Leiding. DORPSRAAD LEUNEN By deze nodigen wy u uit voor de openbare Dorpsraadvergadering van a.s. maandag 12 september in de kleine zaal van het Gemeen schapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Bespreking aansluiting Vicarieweg-Gussenstraat 3 Notulen vergadering 12 juli 1988 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris Verslag Dorpsraadvergadering 12 Juli 1988 By deze vergadering waren gasten aanwezig Dhr Koenen en Dhr Hellegers als vertegenwoordigers van de Vicarieweg en Dhr Rutten en Savelberg als afgevaardigden van de Gemeente. Ter tafel kwamen de verkeersproblemen in het gebied Vicarieweg- Weidepas-Hooipas. De vraag van de Gemeente is of wy een doorgang willen Weidepas-Gussenstraat. Er werd besloten dat voor een veilig wonen aldaar de bewoners schriftelijk zal worden gevraagd of men al dan niet een aansluitng met de Gussenstraat wenst. Dhr Heidens sprak over de vergadering van het Dorpenoverleg waar de milieu-nota aan de orde is geweest. Men sprak zijn onvrede uit dat de problemen met de toename van de amoniak-overlast alleen plaatseiyk zouden worden aangepakt. Men wilde hieromtrent liever een landeiyke aanpak. Dit wordt de Gemeente schriftelijk medegedeeld.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 5