Stichting Vrouw en Werkwinkel GollHuiMraat 42 591! AW Venlo. BANEN EN BEROEPENORIËNTATIB 20.31.10 Cursus voor vrouwen die (weer) buitenshuis willen gaan werken. Steeds meer vrouwen geven te kennen opnieuw op zoek te zijn naar een betaalde baan. De Vrouw en Werkwinkel voor Noord- en Midden-Limburg wil vrouwen helpen om weer buitenshuis aan de slag te gaan. Zij doet dat o.a. door het organiseren van de cursus banen en be- roepenoriëntatie. Deze cursus is voor vrouwen die buitenshuis willen gaan werken en voor vrouwen die nog niet precies weten welk werk ze zouden willen, wat de mogelijkheden zijn en hoe ze dat aan moeten pakken en voor vrouwen die ondersteuning willen in het zoeken naar be taald werk, opleidingsmogelijkheden, het wegwijs worden op de arbeidsmarkt of het creeëren van eigen werk. De cursus zal enerzijds persoonsgericht zijn wat kan ik, wat wil ik, wat zijn mijn sterke en zwakke kanten, wat zijn mijn moge lijkheden Anderzijds naar buitengericht wat voor werk en opleidingsmoge lijkheden zijn er, welke instanties kunnen mij in mijn situatie helpen 7 Informatie over belastingen, sociale verzekeringen, tweeverdie- Een uitgebreide beroepen- en opleldingsoriëntatie o.a. door excursies naar bedrijven en verschillende opleidingsinstellingen De cursus start op 26 september 1988 en bestaat uit 20 bijeen komsten op maandagochtend van 9.00 - 12.00 uur. De bijeenkomsten worden gehouden in Venray: Oostsingel 37a. De kosten zijn 10,- indien dit een bezwaar is, kan er een regeling getroffen worden. Informatie en inschrijving bij: Stichting Vrouw en Werkwinkel Goltzlusstraat 12, 5911 AW Venlo Tel. 077-517636

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 11