✓toen HALLO WELPEN Eindelijkzaterdag 6 augustus vertrekken we om een weekje op KAMP te gaan Hieronder volgen nog een paar puntjes die Jullie niet mogen vergeten - vrijdag 5 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur bagage inleveren in de Blokhut. Ook het kampgeld moet dan betaald worden - je hoeft deze keer GËËN mok, bord en bestek mee te nemen - neem allemaal een licht (liefst wit) onbedrukt, oud T-ehirt mee. - zorg dat je zaterdag op tijd (om 16.00 uur) met de fiets by de Blokhut bent en neem voor dan een lunchpakketje mee, voor drinken zorgen wy. - vergeet vooral je goed humeur niet en zorg als het kan voor mooi weer! - het adres van de Blokhut is; Jeugdgebouw Sja loom, Meerweg 73, 5976 NS Kronenberg. Telefoon alléén in noodgevallen: 04767-9979 HETGROENE KRUIS VENRAY Regelmatig bereiken ons vragen over de opvoeding van en de omgang met peuters en kleuters in de leeftyd van 0 tot 4 jaar. Boeken zijn hierover vol geschreven maar in het gewone doen van alledag blijkt het weer anders te zijn. Het Groene Krui wil een peuter/kleuter thema-ochtend organiseren - om ervaringen te laten uitwisselen en van elkaar te leren - om te laten merken dat U niet de enige bent met vragen - om 0 te helpen informatie en adviezen op een ry te kunnen zetten. By voldoende deelname (minimaal 8 personen en maximaal 15 personen) organiseren wy een thema-ochtend op dinsdagochtend 20 september 1988 van 9.00 tot 11.00 uur met als thema: Spel en speelgoed. Deze thema-ochtend wordt gehouden in De Clockert, Bergweg 4 te Venray Voor kinderopvang wordt gezorgd. De onkosten die hieraan verbonden zijn bedragen 2,50 p.p. voor leden Heeft U interesse, meldt dan aan Regionale Vereniging Het Groene Kruis Venray Bergweg 4, 5801 EG Venray. Tel. 81269 Inlichtingen by :Miep Vermeulen, wykverpleegkundige

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 8