Rabobank S3 In verband met de naderende vakantieperiode,willen vdj u op het volgende wijzen Door wijziging van one bestelsysteem voor betaal- en eurocheques raden wij u aan, Indien u uw cheques tijdens de vakantie wilt ge bruiken, deze minstens 14 dagen v<5ór uw vertrek aan te vragen. Dit om het niet voorradig zijn van uw cheques te\voorkomen "Kleine oorzaken, grote gevolgen" is haast net zo'n bekend spreek woord als een ongeluk zit in een klein hoekje". Beiden gezegden onderstrepen de noodzaak van een W.A.verzekering met een goede dekking. Want met een kleine onachtzaamheid kan aan derden een grote schade worden toegbracht. Dat geldt nog eens extra in een gezin met kinderen en als er dieren in huis zijn. Voor de kosten hoeft men dit stuk zekerheid niet te missen, want een geschikte W.A.verzekering kost niet zoveel. Jarenlang is een dekking van ƒ500.000,- per schadegeval het meest gebruikelijke bedrag geweest voor een W.A.verzekering. In de parktijk is de laatste tijd echter gebleken dat geclaimde schaden dit bedrag nogal eens overschrijden. Zo merken de assurantie-adviseurs van de Rabobank bv. steeds vaker dat bij een ongeval met lichamelijk letsel door ziekenfondsen en bedrijfsverenigingen uitkeringen worden verhaald op de veroorzaker. Vooral als het gaat om W.A.O. of invaliditeitspensioenen kan het geclaimde bedrag fors oplopen. Op de NIEUWE polissen is meestal een dekking van 1 miljoen ingevuld. Geadviseerd wordt om ook op oudere polissen het verzekerde bedrag eveneens tot 1 miljoen te verhogen. De extra kosten zijn beperkt, zo heeft de Rabobank berekend. Verhoging van de dekking van een half tot één miljoen kost een alleenstaande circa 7,50 meer en een gezin komt ongeveer 13 gulden duurder uit. Rabobank Leunen, afdeling verkeringen. Rabobank. Alblonstraat 26, Leunen Tel. 82424 TE KOOP Aardbeien op bestelling, ook geschikt voor diepvries. Sparveld 2, Leunen Tel. 82674

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 10