AKOLYTHENza 19.00 Rob Thljssen en Mare Theuniasen 20:24.2 Hgm zo 9.30 John vd Aker,Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen MISDIENAARS LECTOREN ma t/m vr 19.00 Fred Litjena en Erik Direka za 19.00 Mevr Welja zo 11.00 J Reintjea HUWELIJKSAFKLeo Geurt Jens en Karin Verheijen, beiden uit onze parochie (2e roep) Joa Keijsera uit onze parochie en Annemle Arntz uit Afferden (2e roep) GBDOOPTMichel Hendrix, Rondeveld 11 WAAR KOMT ALLES VANDAAN (een gesprekje tussen twee kinderen) Meisje Als Je een boon poot, groeit het uit tot een boonplant, het heeft kleine boontjes, wortels en alles Hoe weet de boon hoe hij móet groeien Jongen Je plant het, de zon schijnt erop en de regen geeft het watt Zo groeit het. Meisje Maar de zon weet toch niet hoe de boontjes.moeten worden Ik denk dat de boon het weet. Jongen Ik denk, dat de boon er niets van weet. Meisje Dan moeten papa en mama het weten. Moeder Papa en mama weten dat ook niet. We weten alleen hoe we de boon moeten poten. Als de zon er op schijnt en de regen valt dan wordt het een plant. Dat is alles wat we weten. Meisje Baby's maken is toch veel moeilijker dan bonen maken Jij en papa weten toch hoe Jullie baby's kunnen laten groeien Moeder 0 nee, we weten alleen wat we moeten doen zodat er een baby kan beginnen te groeien. We weten immers niets van je af totdat Je geboren werd. We wisten niet eens of je een Jongen of een meisje was. Meisje Maar Je wist toch dat ik het was Moeder Nee, we leren je nu- pas kennen. We zullen nooit £lles van je weten. Jongen Dan moet God het zijn, die het weet. Moeder Ja, zo is God, Hij weet hoe alles moet groeien.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 3