Beste mensen van Leunen, 20.22.5 Nu ik 14 dagen voor mijn vertrek sta, wil ik toch nog iets van me laten horen. Ja, op 18 juni vertrek ik weer naar Zaire. "Ik wil er Zijn werk voortzetten". Vooral wil ik proberen mijn werk meer en meer uit handen te geven en de Zairezen zelf hun land en hun kerk op te bouwen. Ik ga terug met een geweldige steun vanuit Leunen waar zoals weet de Vastenaktie een bedrag van ƒ7573,- opbracht. De zonne-energie kwam op 4830,- Verzendlng en invoerrechten 750,- Aanleg en vervoer binnenland/ 1150,- samen 6730,- Zoals ziet is er nog geld over, maar zoals ik U al liet weten gaat mijn verlangen nog uit naar een koelkast op zonne-energie. Daar ben ik mee bezig maar heb nog geen of weinig gegevens over. Verder heb ik veel medicijnen moeten kopen en is er altijd veel geld nodig om de buitendorpen te kunnen bezoeken voor vaccinatie en voorlichting in de gezondheidszorg en betere voeding. Maar vanuit Leunen is er gezorgd dat er licht zal zijn in het Hospitaal van Muetshi. Daarvoor mijn hartelijke dank aan U allen. Ik mag hier speciaal wel vernoemen Pastoor Ewals die het mogelijk maakte en de Pioniersters die de zakjes ophaalden. Ik wens U allen veel goeds, vriendschap en liefde onder elkaar in Leunen en tot over enkele jaren, Jullie dorpsgenoot, Zr Bets Reintjes. Het banknummer blijft: Rabobank 1281.02969 t.n.v. Aktie Comité Zr Bets Reintjes. Mijn adres in Zaire is:.„ Zr. Gervasia Reintjes M C Muetshi B P 70 Kananga Zaïre.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 6