MISDIENAARS: LECTOREN 19.00 Barry Wlllems en Robert Holtackers 20.15.2 9.30 John vd Aker, Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen t/m vr Paul de Klein en Dennis Gommans HUWELIJKSAFK NOORD VAN DANK De viering afgelopen zondag van mijn 25-jarig priesterjubileum en het 25-jarig dienst jubileum van mijn huishoudster Mej. Fientje Linssen, is voor ons beiden een onvergetelijk gebeuren geweest. Het feest begon op deze zonnige dag met een mooié Eucharistieviering in onze parochiekerk welke geheel gevuld was met mensen die ?amen met ons God dank en lof brachten. Ik ben het dames- en herenkoor van onze parochie erg dankbaar dat zij voor deze gelegenheid een meerstemmige mis hebben ingestudeerd. Deze primeur is zo goed geslaagd dat ik hoop dat zij dat in de boekomst bij andere gelegenheden nog vaker zullen doen. We hebben veel positieve reacties mogen horen van mensen die ons kwamen feliciteren. Onze oprechte dank gaat ook uit naar de medecelebranten, Pater Canisius Vastbindep, Pastoor Jac Haenen en legeraalmoezenier Piet Linssen, die de feestpredikatie hield, naar de Blaaskapel "Die Frëhllche Rübensammler" die met hun instrumentale klanken deze feestmis hebben opgeluisterd en naar de Drumband en de Harmonie St. Catharina, die ons vóór de Mis kwamen afhalen aan huis en na de mis een muzikale hulde brachten. Dank ook aan de dames die de kerk en het gemeenschapshuis zo prachtig hebben versierd. Het was allemaal in een woord Geweldig Ook danken wij het feestcomité dat onder leiding van Dhr. Harrie Bovée er voor gezorgd heeft dat alles goed geregeld werd. Dank ook aan allen die tijdens de officiële huldiging in de kerk ons hebben toegesproken en .gefeliciteerd met ons jubileum. Een bijzonder woord van dank aan ALLE PAROCHIANEN voor hun bijdrage aan het parochie-cadeau dat mij werd overhandigd door de secretaris van het kerkbestuur, Dhr. Jan Jenniskens twee mooie kazuifels en een nieuwe typemachine. Ik ben or bijzonder blij mee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 3