DORPSRAAD LEUNEN By deze nodigen wy u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 11 april a.s. in de kleine zaal van het Gemeenschaps huis. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vergadering 14 maart 1988 1 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 TWeéde rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris Verslag vergadering van 14 maart jl. Dhr. P van Berlo, onze secretaris belde met Dhr. Putten op het Ge meentehuis over de verkeersonveiligheid bij het transformatorhuisje. Het verplaatsen hiervan zal waarschijnlijk te kostbaar worden. Men zoekt nu naar andere mogelijkheden om dit probleem op te lossen. Hij zullen naar B. en W. hierover nog een schrijven doen. Ook zoeken wij nog naar een geschikte plek om de MEIBOOM te planten. De voorzitter van de Harmonie vroeg ons hierom. Dhr. Jan Reintjes bezocht een vergadering van het Gemeenschapshuis in verband met de bouwplannen. Wij bekeken ook die plannen en be raden ons hoe die ontbrekende ƒ100.000,- bij elkaar te krijgen. Dhr. H Heidens deed een verslag van het dorpsradenoverleg waar men heeft kennis gemaakt met Dhr. de Bever, de nieuwe gemeentesecretaris. Vanuit ieder dorp in dit overleg melde men de diverse problemen die er spelen aan de nieuwe secretaris zodat hij op de hoogte is van wat er overal te doen is. Dan is er vanuit het dorpenoverleg een brief naar de Gemeente gegaan in verband met het onderhoud van de wegen. In de begeleidingsgroep voor de kleine kernen hebben zitting: Dhr. Philipsen, Theo Gommans en W.Willemsen. De projekten zijn: Verkeersveiligheid Detailhandel Handboek Integrale beleidsnota. TE HUUR Enkele Volkstuintjes. v.d Berg, Steegsepeelweg 26, Leunen tel. 81150

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 5