Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie De Kernkring Limburg van de Nederlandse Vereniging van Para psychologie organiseert weer een LEZING in de Wieënhof, Leunseweg 20. Deze Lezing wordt nu gegeven door Mevrouw S. ten Cate uit Den Haag. Het thema is: Hoe beleef en benut een medium zijn gave 7 In het eerste deel van haar lezing zal mevrouw ten Cate een verslag doen over de ervaringen met haar helderziende gave. Na de pauze zullen er eventuele helderziende of psychometrische waarnemingen gedaan worden. De Lezing wordt gehouden op dinsdag 29 maart a.s. om 20.00 uur in De Wieënhof. Leunseweg 20 te Leunen. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 19.30 uur aan de zaal. HET GROENE KRUIS VENRAY Regelmatig bereiken ons vragen over de opvoeding van en de omgang met peuters en kleuters in de leeftijd van 0 tot 4 jaar. Boeken zijn hierover vol geschreven, maar in het gewone doen van alledag blijkt het toch weer anders te zijn. Het Groene Kruis wil een peuter/kleuter thema-ochtend organiseren - om U ervaringen te laten uitwisselen en van elkaar te leren - om U te laten merken dat U niet de enige bent met vragen - om U te helpen informatie en adviezen op een rij te kunnen zetten. By voldoende deelname (minimaal 8 personen, maximaal 15 personen) organiseren wy een thema-ochtend en wel op: Dinsdagochtend 26 april 1988 van 9.00 tot 11.00 uur met als thema: "BABY EN ZOMER". Deze thema-ochtend wordt gehouden in de Clockert, Bergweg 4, Venray Voor kinderopvang wordt gezorgd. De onkosten hieraan verbonden zijn 2,50 per persoon (voor leden). Heeft interesse, meldt U dan aan I Regionale Vereniging Het Groene Kruis Venray, Bergweg 4, 5801 EG Venray Tel. 04780-81269 Inlichtingen: Mlep Vermeulen, wijkverpleegkundige

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 12