BASISSCHOOL LEUNEN Op maandag 21 maart worden die in het schooljaar 1988 - 1989 onze school gaan bezoeken. Het gaat om de kleuters die geboren zijn tussen 1 augustus 1984 en 1 augustus 1985. De inschrijving heeft plaats op achool van 15.45 tot 16.45 uur. Het tonen van het trouwboekje of van een uitreksel van het geboorteregister is daarbij noodzakelijk. Mocht u op genoemd tijdstip echt niet kunnen, dan bent u ook op HARMONIE ST.CATHARINA OUDIJZERAKTIB: Afgelopen zaterdag haalden wij 38 duizend kilo oudijzer bij elkaar, ondanks het minder goede weer. Via deze plaats bedanken wij iedereen die materiaal, materieel en/of mankracht ter beschikking stelden. Een speciaal woord van dank aan P.Nijssen waar zoals voorheen het wegen en overslag kon plaatsvinden. Solistenconcours Wanssum: De deelnemers van de drumband wensen wjj alle succes toe 1 Jaarvergadering: Vorige week namen Leo van Dijck uit Heide en Wim van Osch uit Leunen afscheid als bestuurslid. Leo van Dijck is vanwege het beëindigen van de aktieve dienst tevens benoemd tot erelid van ver dienste. Wim van Osch zal aktief blijven als muzikant in het harmonie-orkest en richting Blaaskapel. De hierdoor ontstane vacature in het bestuur konden we gelukkig opvullen met een afgevaardigde uit Heide. Martien Derkx werd gekozen als nieuw bestuurs lid. Vanaf deze plaats wensen wij hem proficiat en hopen dat hU op kundige wijze de belangen van de vereniging en van Helde kan dienen. Veel succes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 8