aaiioiiaal; funds kinderbescherming 1/ »•»-! 20.11.5 In de week van 21 t/m 27 maart 1988 organiseert het Nationaal Fonds Kinderbescherming voor de 28e keer de Nationale Collecte Kinderbescherming Deze collecte doet een beroep op iedereen die kinderen een warm hart toedraagt. Het gaat hierby om kinderen die opgroeien in één van de ongeveer 150 tehuizen van de Nederlandse Kinderbe scherming of begeleid worden door een voogdij- of gezinsvoogdij instelling. Dat zijn er meer dan 30.000. Kinderen en jeugdigen die recht hebben op meer dan alleen des kundige opvang en begeleiding. De Nederlandse Overheid doet veel voor deze kinderen maar toch blijven er noodzakelijke behoeften waarin niet voorzien kan worden. Het gaat hierbij vaak om eenvoudige dingen zoals bv. een kadootje by een feestelijke gebeuertenis, muziekles, een zwemabonnement of geld voor de vervanging van een fiets die gestolen is, reisgeld voor een kind dat regelmatig een zieke ouder gaat bezoeken en zo kunnen we nog een hele tijd doorgaan. Zaken die voor deze opgroeiende kinderen, die vaak toch al veel moeten missen, heel belangrijk zijn. Het Nationaal Fonds Kinderbescherming zorgt ervoor dat uw bydrage op de juiste plaats komt, daar waar het het hardst nodig is. Zonder onderscheid naar persoon of gezindte. Van de opbrengst komt 60 ten goede aan plaatselijke of regio nale organisaties voor Kinderbescherming. De overige 10% wordt verdeeld onder alle landelijke organisaties voor Kinderbescherming iri Nederland op basis van het aantal kinderen per organisatie. Uw bijdrage aan het Nationaal Fonds Kinderbescherming komt altyd op de juiste plaats. Dat is gegarandeerd. Help daarom mee om onze jeugd te helpen I GEVEN IS IMMERS KINDERSPEL. Giro 409090 t.n.v. Nationaal Fonds Kinderbescherming, Deventer. Het Nationaal Fonds Kinderbescherming is onderworpen aan de be palingen en de controle van het Centraal Archief voor het In zamelingswezen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 6