20.11.11 Het bestuur van het gemeenschapshuis heeft een en ander ernstig afgewogen en komt tot de volgende conclusies De renovatie voor de schoolgymnastiek NIET uitvoeren betekent dat onze schooljeugd per bus naar een Venrayse lokatie vervoerd moet worden. Gevolgen: - veel tijdverlies met (voor de gemeente) dezelfde kosten - minder inkomsten voor het gemeenschapshuis door het wegvallen van de gymnastiekvergoeding. Bovendien blijft voor Leunen het probleem dat we evengoed de ver warming moeten vervangen en het noodzakelijke onderhoud moeten plegen,o.a. het aanpassen of vervangen van de grote glaswand. Een en ander dan wel op eigen kosten. Willen wij dit gebouw verantwoord renoveren, dan kunnen wij de financiële steun van Leunen niet missen, daar de beschikbare middelen niet toereikend zijn. De vergadering van het Algemeen Bestuur, bestaande uit de afge vaardigden van de diverse verenigingen, is thans bezig om een en ander verder uit te werken en voor te bereiden. Dit schrijven vormt een onderdeel van de a.s. aktiviteiten met de bedoeling om Leunen volledig op de hoogte te brengen en te houden a. de verbouwing zelf en b. het op touw zetten van financiële akties die een opbrengst beogen van 100.000,— Hoe dit moet gebeuren is zoals gezegd in voorbereiding. Belangrijk is dat Leunen positief achter dit streven staat. Wi) zi£i er van overtuigd dat dit gebouw voor de Leunse gemeenschap met haar vele verenigingen onmisbaar is. Vandaar dat we er alles aan zullen moeten doen, om op verantwoorde wijze die aanpassingen te doen om enigszins aan het wensenpakket te voldoen. Wordt vervolgd. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 12