VASTENAVOND 1988 Jo* Nog even en dan staan de Vastenavonddagen in ons Knollenland weer voor de deur. We gaan dan met z'n allen veel plezier matten en de Vastenavond optocht zal daar zeker flink aan mee helpen. De optocht wordt opgesteld in de St.Catharinastraat, tussen de Gussenstraat en de Boodenstraat en we gaan verder met opstellen in de Apolloniastraat zover we die nog nodig hebben. De mensen die dan zo nodig met de auto naar De Steeg moeten of Juist de andere kant uit, kunnen dan door de Boodenstraat en de Vulllngsstraat naar hun bestemming. Dan is het echt niet meer nodig om né half twee nog door de opstel straten te rijden. Voor de deelnemers aan de optocht was het meestal moeilijk om in de Juiste richting gedraaid te komen in de Boodenstraat. In de Apolloniastraat kunt u dan rechtstreeks inrijden vanaf de Albion- straat bij café Martens. Op Vastenavondzondag begint het opstellen vanaf 13-30 uur en om 11.11 uur is iedereen met alles klaar: dan vertrekken we We kunnen de kinderen niet te lang in de kou op straat stil laten staan wachten. We gaan dan richting Steegsepeelweg en draaien de Vullingsstraat in en de optocht gaat verder' door de Boodenstraat naar de Catharina- straat. We gaan verder door de Gussenstraat op de Albionstraat gaan we rechts en bij het Trasforraator weer rechts de Catharinastraat weer in. Door de Apolloniastraat en over het Kapellerpad gaan we naar het plein bij het "Knollenhuus", waar de optocht wordt ontbonden. Aan de mensen die langs deze route wonenvraagt de Optochtcommissie om GEEN auto's in deze route te parkeren tussen 13-30 en 15-30 uur. Dat is veel veiliger want een deuk of kras in uw wagen is zo gebeurd en een ongeluk zit in een klein hoekje, dan is 't plezier er wel vanaf. Laat uw plezier ook niet bederven door te veel alcohol, dat mag in de optocht al helemaal 'niet meegenomen worden. Maak veel plezier en lol maar houdt het verstand in de bol I De leiders van de wagens, groepen en sologangers moeten het deel nemersformulier en het nummerplaatje afhalen BIJ huisnummer 13 in de Catharinastraat bij de Optochtcommissie vanaf 13.30 uur en NIET bij de familie die daar woont. Dit nummer plaat Je dient u tijdens de optpcht zichtbaar mee te voeren. De volgorde van de optocht hangt zaterdagmiddag op veel plaatsen in Leunen opgehangen. Wilt u daar s.v.p. even op letten

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 7