Het Veulen klaarde weer helemaal op. Men geloofde weer in recht vaardigheid en wonderen. Plechtig werd die eerste prijs uitgereikt en meteen voordat hij eventueel weggehaald zou kunnen worden met lange spijkers boven de tapkast vastgenageld. Uitbundige vreugde en hoe Leunen dat weer versierd had Leunen kwam net van Oostrum, die de eerste prijs gewonnen had om hen daarmee te feliciteren. Op het moment dat Oostrum te diep in het bierglas keek en de prijs onbeheerd was, hadden ze die meegepiktI Diep geroerd was het Veulen, dat Leunen dat allemaal voor hen gedaan had. Voor alle voorzichtigheid werden er nog een paar spijkers meer bij de trofee geslagen, voor nog meer vastigheid. De eerste prijs was uiteindelijk op de goede plaats terecht gekomen en moest daar ook blijven! Het is een onebschrljfelijk mooi feest ge worden. "We zl)i nu voor altijd broers en zusters" riep het opgetogen Veulen tegen Leunen. Er werd omhelst en gekust zó Intiem, als men zelden ziet tussen broers en zusters. Leunen en het Veulen waren door eeuwige vriendschapsbanden nu pas echt met elkaar verbonden. Die werden tijdens deze avond steeds hechter en hechter. "Wij zijn samen één" was de opgetogen kreet en.... ze hadden al samen één Ruuper Maar daarna kwam de kater I Die eerste prijs bleek een imitatie te zijn die Leunen zelf in elkaar geknutseld had. Kreten van pijn en teleurstelling stegen opnieuw op uit het Veulen. Ze hadden die avond een'adder' (Leunen) aan de borst gekoesterd. Een om wraak roepende gebeurtenis en die hangt Leunen nu boven het hoofd. Ja, zegt het Veulen... PROGRAMMA WIJZIGING HET KMOLLEKE LEUNEN Het Jeugdvorstenbal wordt gehouden op 30 januari a.s. Het Aldwleverbal wordt gehouden op zaterdag 6 februari a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 14