VASTENAVOND 1988 2°-2-6 Voor degenen die mee willen doen met een wagen in de Optocht zowel in Leunen als in Venray is het belangrijk te weten dat de maten van het span mogen zijn totale lengte 15.0 meter, de maxi mum breedte 3.5 meter en de totale hoogte 5.0 meter. Voor deelname aan de optocht in Leunen is GEEN inschrijfgeld ver eist; we vinden het al fijn als u mee wilt doen. Aio er mensen van het Veulen mee willen doen met de optocht in Leunen zijn ook deze van harte welkom. Het wordt stilaan hoog tijd om uw idee uit te werken, misschien hebt u anders over enkele weken tijd tekort I Oenken we vooral aan de veiligheid Voor deelname aan de optocht kunt u zich opgeven bij: Jan_v_Me^elx_Vulling3stiraat_52-l_Leunen_tgli_8^693i BOERENBRUILOFT 1988 Gezelschap en organisatie: We hebben a.s. zondag 17 januari om 11.00 uur vergadering in het Gemeenschapshuis. Organisatie B.B. "~T oS:, Hengelsportvereniging 't Alverfje', Oostfum Wij vragen onze leden hun contributie te voldoen op bankrekening nummer 1100.03614 of postgiro 5134986 t.n.v. 't Alvertje Oostrum Na ontvangst van de contributie ontvangt u alle visbescheiden netjes thuis. Maandag 18 januari a.s. om 20.00 uur is in ons clubhuis, zaal van Dijk te Oostrum, een bijeenkomst van leden sportvissers die regelmatig aan wedstrijden deelnemen in groot en klein verband. Aan de orde komen de wedstrijddata's en al datgene wat met de grote en kleine wedstrijdsport te maken heeft. Belangstellenden zijn van harte welkom Wie heeft er een verkeerde Jas meegenomen in het Gemeen schapshuis 7 Melden Beheerder Gemeenschapshuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 7