CARNAVALSVERENIGING 'T KNGLLEKE Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen is voornemens de Gouden Knol, de hoogste onderscheiding die zij kent, in 1988 uit te reiken aan Jan Reintjes voor z(jn grote sociale en politieke inzet voor Leunen. Graag willen wij iedereen die verwant is of zich voelt, uitnodigen voor deze officiële plechtigheid welke georganiseerd is op zondag middag 10 januari a.s. in het Gemeenschapshuis van Leunen. De uitreiking vindt plaats tussen 15.00 en 16.00 uur. Direkt daarna krijgt iedereen de gelegenheid de Gouden Knol-drager te feliciteren en wel voor het podium. Het bestuur van Carnavalsvereniging 't Knölleke hoopt U te mogen begroeten op deze middag, zodat de heer Jan Reintjes ook op deze manier geëerd wordt voor zijn verdiensten voor ons dorp. Graag tot ziens, Carnavalsvereniging Het Knölleke Leunen, voorzitter L.Classens, secretaris, G.Verkoelen. BOERENBRUILOFT 1988 Zondag 10 januari a.s. is het dan zover. In een waarschijnlijk over volle "Knollentempel" zal de presentatie van het Boerenbruidspaar 1988 met de daarbij behorende gezelschap plaatsvinden. Nadta om 14.00 uur eerst de ingezonden carnavalsliedjes ten gehore zullen worden gebracht en vervolgens om 15.00 uur de Gouden Knol uitgereikt wordt aan Jan Reintjes, zal rond de klok van 17.00 uur het Boerenbruidspaar 1988 en de verdere rolverdeling aan alle Knöllekes en Knöllinnekes worden voorgesteld. Harmonie ST.Catharina, zy verzorgt het Uitkomen, heeft belooft er een enorm spektakel van te maken. Bent U ook zo benieuwd WIE er op carnavalsdinsdag 16 februari in de onecht wordt verbonden 7 en wie daarby nog meer een rol vervult 7 7 7 7 7 Kom dan a.s. zondag naar de Bekendmaking kijken en maak er een gezellige middag uit van I U KOMT TOCH OOK, U zult er geen spyt van krijgen! Tot zondag I Namens de Werkgroep Organisatie Boerenbruiloft, Wil Loenen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 7