DORPSRAAD LEUNEN 20.1.» By deze nodigen wy u uit voor het bijwonen van de openbare dorps raadvergadering van dinsdag 12 Januari a.s. in de kleine zaal van het Gemeenschapshuls. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vergadering 8 december Jl. 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris. Verslag van de dorpsraadvergadering van 8 december Jl. Allereerst werd door onze voozitter het overlijden van Mevrouw Dien van Osch, ons gewaardeerd dorpsraadslid, gememoreerd. In liefde volle herinnering denken wy aan haar terug. Daarna bespraken wy de punten die in de vergadering van het dorpen- overleg d.d. 7 december aan de orde zijn geweest, te weten Iedere week gaat er nu ook een exemplaar van De Ruuper naar de secretaris van dit overleg, zodat men daar van Leuns nieuws op de hoogte is. Van gemeentewege komt er een nota betreffende het zware landbouw- verkeer. Met de dorpen wil men afspraken maken om de wegen te sparen. Een brief met vragen betreffende de verkeersveiligheid aan de dorpsraden is onderweg. In een gesprek met Dhr. Hillems, wethouder van sociale zaken, dat in de eerstvolgende vergadering plaats heeft, wil men er nogmaals de nadruk op leggen dat in de dorpen continue gebouwd dient te worden naar rato van het aantal inwoners en dus niet meer schoksgewyze zoals voorheen. Dan wil men op de dorpen gaan bekijken of er in verband met de werkgelegenheid en de leefbaarheid, agrarische industrie op kleine schaal mogelijk is. TE HUUR GEVRAAGD: Een kamer. G. Exmann, Albionstraat 45, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 5