AKOLYTHENza 19.00 Barry Wlllems en Robert Holtaokera °*1*2 Hgm zo 9.30 John vd Aker,Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen ma t/m vr Bob Kersten en Twan Wlllems za 19.00 Mver Weljs zo 11.00 H Bovée Op 31 december 1987 overleed geheel onverwacht Leo Loenen, Albionstraat 11. Na een plechtige uitvaart dienst op 5 Januari 1988 legden wij hem te rusten op ons kerkhof in Leunen. Actie Kerkbalans 1988 De aktie Kerkbalans 1988 staat voor de deur. In de weken van 10 t/m 24 januari 1988 zal ln de pera en via de radio en televisie aandacht worden besteed aan deze aktie. Dan doen de kerken in ons land een beroep op de leden om het werk van de plaatselijke kerkgemeenschappen te steunen. Dit jaar is het motto van deze aktie "GELOVEN KOST WAT..." Een motto met een dubbele bodem. Iedereen die geen vreemde is in het "Jerusalem van Nederland" weet, dat het vasthouden aan geloof en aan kerk veel pijn en moeite kan kosten. Het vraagt nogal wat van Jezelf om in deze tijs uit te komen voor je geloof en trouw te blijven aan de kerk. In die zin kost geloven dan wat.... Maar ook in ander opzicht kan het behoud van het geloof en van het parochiële leven nogal wat kosten, nl. heel gewoon geld. En daar gaat het by de Aktie Kerkbalans 1988 om. Het gaat om de jaarlijkse KERKBIJDRAGE of gezinsbijdrage van ieder, die lid wil blijven van de Kerk, van de parochie. Nu zult u misschien opmerken "wanneer gaat het in de kerk nou eens niet om geld 7" Wel, u hebt geiyk, ef wordt veel gevraagd via de kerk voor allerlei noden in kerk en wereld. Maar dit keer wordt niet gevraagd voor anderen, maar voor uzélfvoor uw eigen parochiekerk, die ook veel uitgaven heeft om in deze tijd te kunnen reilen en zeilen. De penningmeester van ons kerkbestuur zit dan ook wel eens hoofd schuddend boven de cyfers. Bovendien wordt Nederland priesterarm. Er zifri heel wat parochies, die geen eigen pastoor meer hebben. En toch moet daar ook de kerk door kunnen gaan. Veel mensen zijn zich dan ook bewust geworden van hun medeverantwoordelijkheid voor het kerkelijk leven, vooral van de plaatselijke gemeenschap, de parochie. MISDIENAARS LECTOREN: OVERLEDEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1988 | | pagina 3