LVB LEUNEN 50., Een dezer dagen worden weer loten h 2,00 aangeboden voor de Lourdesreis, waarvan de trekking zal zijn op onze Kerstavond. Het bestuur hoopt dat iedereen goed aan deze loterij zal meedoen, zodat we ook dit jaar weer iemand gelukkig kunnen maken met een reis naar Lourdes. Ieder jaar met onze Kerstavond verzorgt een wijk de versleringen in de zaal en de kerststukjes op tafel. Dit jaar is het de beurt aan de dames van de route van Fien van Ooi. Willen de dames die hieraan mee willen werken contact opnemen met Fien van Ooi. °22£_K®r££S™2_i2_2E iZ_5222ÏË2E_2ïï_§_E!i!;_i2j2E™E!!!£222222E2i!Ei2- Na een korte adventsviering door Pastoor Ewals zal Pater Weerkamp uit Roermond ons aan de hand van dia's spreken over vrede en ge rechtigheid ten aanzien van de Derde Wereld. Verder zal deze avond omlijst worden door voordrachten, zang en enkele dansen door de Volksdansgroep. Wij hopen vele dames op deze avond te mogen begroeten. Op 19 januari is er net als vorig jaar een Bezinningsdag in de Abdij te Heeswijk. De kosten zijn inclusief diner en buskosten ƒ35,-. Opgave tot 12 januari bij Mien Philipsen, tel. 31073. "ij voldoende deelname willen we begin januari Mver. Krouwel een cursus laten geven met als onderwerp "Rechten en plichten van de consument". Om een verantwoorde keus te maken by het kopen van huishoudelijke apparaten, voeding, kleding, meubilair etc. dient U iets te weten over kwliteit, reclame, voedingswaarde enz. enz. Wat zijn de voor en nadelen van het kopen bij supermarkt, groothandel, de winkel om de hoek, aan de deur, op beurzen en de markt 7 7 7? Wat stellen garanties en keurmerken voor 7 Hebt u altyd recht op ruilen, geld terug of schadevergoeding 7 Waar kan men terecht met klachten 7 Deze cursus zal bestaan uit 3 A A lessen van 2 uur. Dames die interesse hebben in deze cursus kunnen zich opgeven tot 5 Januari bij Mien Philipsen, tel. 81073. Kerstdennen met of zonder kluit. Drabbels, Steegsepeelweg 63, Leunen Tel. 83382

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 5