AKOLYTHENza 19.00 Marc Theunissen en Rob Thijssen 19.50.2 Hgm zo 9.30 John vd Aker, Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen MISDIENAARS: ma t/m vr 19.00 Dennis Gommans en Erik Direks LECTOREN: za 19.00 Mevr Weijs zo 11.00 Mevr van Bavel OP HEG NAAR KERSTMIS. Door de donkere dagen van de decembermaand heen, zijn wij op weg naar Kerstmis de verjaardag van Jezus Christus. Wij, christenen, heten naar Hem. Maar wat betekent Hij voor jou Gewoon een mens, een bijzonder iemand of Zoon van God Of alle drie? Wie wil Hij zélf zijn Ik geloof, dat Hij iemand is, die met je meetrekt, solidair van kribbe tot kruis. Iemand, die er wil ztJn voor jou, een herder, die hart heeft voor jou, die jouw leven verrijkt en je in staat stelt het leven aan te kunnen in welke vorm het zich ook presenteert. Hij is iemand, die met je meetrekt, ook als de tocht door je leven zwaar is, die je overeind helpt als Je dreigt te bezwijken, die je liefdevol terechtwijst, als je ongelijk hebt, die je vergeeft als Je gezondigd hebt, die aanwezig ls als anderen jou verlaten hebben. Hij is als een licht dat jou voorgaat in de nacht. Hij is iemand die liefde is, die vrede brengt, die jou waardevolle dingen te zeggen heeft. Op weg naar Kerstmis is op weg gaan naar Hem. "Schrik niet", zegt de engel tegen de herders, "want ik heb een goede boodschap voor jullie, een grote vreugde voor het hele volk. Vandaag is in de stad van David jullie Redder geboren; Hij is de Messias, de Heer.. Dit is een teken voor jullie je zult een kind vinden, dat in doeken is gewikkeld en in een kribbe ligt ".(Lucas 2, 10-12) Kom laat ons naar Bethlehem gaan om te zien wat daar gebeurd is. Kom laat ons op weg gaan, want Hij die geboren is, is Jezus Christus. Hij wil er ook zijn voor Jou. Pastoor P.Ewals.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 3