.DSLEDLeunen BOERENBRUILOFT Op zondag 15 november Jl. zijn we begonnen met de voorbereidingen voor de Boerenbruiloft 1988. Helaas was Boerenjan (Jan Buyten) wegens ziekte verhinderd en zal hij voorlopig Ook niet de verslaggeving van de Boerenbruiloft kunnen doen. WIJ wensen de Heer Ruyten natuurlijk Van Harte Beterschap toe en hopen dat hij gauw weer in staat is om verslag te doen van de Boerenbruiloft op de prachtige wijze waarop hij dit toch altijd heeft gedaan. Op de vergadering waren diverse enthousiaste mensen van diverse verenigingen aanwezig die graag hun steentje bijdragen aan de orga nisatie van de Boerenbruiloft 1988. Het uitkomen van het Bruidspaar vindt plaats op 10 januari a.s. om 17.00 uur en zal worden verzorgd door Harmonie St.Catharina. Verder werden op deze overigens zeer gezellige zondagmorgen, ook de overige taken verdeeld. Dit alles onder de perfekte leiding van onze secretaresse Wilma Manders. Wij raden aan om zondag 10 januari vrij te hóuden, want het belooft weer iets fantastisch te worden 1 Op maandag 30 novemb.er a.s. zullen we het spel "Speurders van Limburg" gaan spelen. Dit is een spel dat door de KP.J Limburg is georgani seerd en waarin we door het vinden van de goede antwoorden steeds een ronde verder kunnen komen. Verder zullen we op deze avond de aktiviteiten voor de rest van het seizoen plannen. Deze avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden bij Marie-Louise Cornelissen op de zolder. We hopen dat Jullie allemaal komen! Namens de werkgroep organisatie Boerenbruiloft, Wil Loenen. Groetjes, Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 9