In Hoogeloon werden we reeds verrast door het opspelden van een feeststrikje door de dames van de bestuursleden die dat in het geheim hadden voorbereid. In café-zaal Martens wachtte ons een geweldige ontvangst Bloemen stonden op de tafels en dan die supporters I Het was GRANDIOOS! Belofte maakt schuld, dus waren ook de Carnavalsvereniging en de Leunse Joekskapel aanwezig. Ook onze eigen drumband was present om dirigent, muzikanten en bestuur te verwelkomen. En dan wat dacht U van de volgende geste Steenhandel Kusters uit Heide deelde in onze feestvreugde en dat bleef niet beperkt tot een gewone felicitatie. Ja zeker mensen, U leest het goed. Martien Kusters deed een schenking »an ...r liefst.... DUIZE>D voor een uniformenfonds. Hat een geweldig gebaar. Steenhandel Kusters HARDSTIKKE BEDANKT I Inderdaad is er aan de uniformering verschrikkelijk veel te doen. Zeker bij een gelegenheid als een concours, worden we wederom ge confronteerd met de bij het bestuur al lang levende zorgen daaromtrent. en dan terug naar de orde van de dag Vrijdag 27 november Cecil ia-avond in zaal Martens. Aan de leden (ook de leerlingen!!!) en de genodigden, doen wij het verzoek om aanwezig te zijn om 19.30 uur zodat we tijdig met de koffietafel kunnen beginnen. Daarna zetten we de feestvreugde van zondag voort. Zaterdag 28 november Drijfjacht van de Jagersvereniging in de Leunse velden ten behoeve van de Harmonie. De deelnemers worden verzocht om 10.00 uur bij elkaar te komen bij Joos Claessens in de Brienshoek Zondag 29 november Leden van de drumband alsmede enkele bestuurs leden, zullen in Horst hun medewerking gaan verlenen bij de organisatie van de Limburgse Kampioenschappen van de Limburgse Tambourbond. Zaterdag 12 december Kerststerrenaktle LEDENWERVING LEDENWERVING LEDENWERVING Hebt U al gedacht aan de aanmelding als leerling 7 7 7? De tijd dringt dus telefoon 86440 Siem Leramens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 8