EMii 1m ii Nu dragen zij zelf de verantwoordelijkheid voor kerk en geloof. Dat gaat hen goed af. Natuurlijk hebben ook zij hun problemen. Toch stralen zij een grote vitaliteit uit. Vaak roepen deze kerken in hun land ergernis op. Dit komt bijvoorbeeld doordat zij de kant van de armen kiezen, tegen onrecht protest aan tekenen. Waar halen zij die vitaliteit en moed vandaan De meest opvallende bron is wel de Bijbel, niet als een moeilijk boek, maar door de manier waarop zij er mee omgaan in kleine groepen. Zo leren zij Gods kant te kiezen, ook al betekent dit soms marteling, gevangenschap of zelfs de dood. Solidariteit met deze christenen is de moeite waard. Zij laten ons zien hoe geloof gevoed wordt door de Bijbel, Gods Woord. Zo helpen zij ons geloven. Maar zij rekenen ook op onze solidariteit en steun, met geld, sympathie en gebed. Zo helpen wij elkaar geloven. Geef daarom royaal komend weekend aan de kerkdeurcollecte 1 DAMESKOOR LEUNEN Maandag 26 oktober gaan we in Horst naar de Korenavond. We vertrekken hier bij de kerk om half 6 KIENEN KIENEN Volgende week vrijdagavond 23 oktober is er een grote kienavond in het Gemeenschapshuis van Leunen ten bate van de Limburgse Katholieke Invalidenbond Venray en omstreken én de Invaliden- Sportclub Venray en omstreken. Wij verwachten evenals vorige jaren grote belangstelling Brengt U dus zoveel mogenlijk familieleden, huisgenoten, vrienden en kennissen mee Er zijn prachtige prijzen te winnen De netto opbrengst zal ook nu weer bestemd worden voor de afdeling Venray van de L.K.I.B. en voor onze Sportclub. Mocht er nog iemand z$i die een prijs beschikbaar wil stellen. dan zal Nelly van Dijck, Weipas 1, Leunen tel.81507 deze graag - dit doel in ontvangst r DUS t vrijdagavond 23 oktober om 20.00 uur in_h®t_Gemeenschapshuis Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 4