LVB LEUNEN I9.».6 Maandag 21 september om 8 uur onze eerste bijeenkomst in het winter seizoen. Deze avond zal onze Kringvoorzitster Maria Lenkens ons aan de hand van het LVB klankbeeld vertellen hoe de L.V.B. in elkaar zit en wat wij als afdeling zoal van Roermond kunnen verwachten. Mevr. Lenkens die zitting heeft in het hoofdbestuur zal ons hier over zeker goede informatie kunnen geven. Hét bestuur hoopt dat vele leden deze avond zullen bijwonen en zodoende meer inzicht krijgen in hoe de L.V.B. werkt. Na de pauze Hier volgen nog enkele wijzigingen in ons programma: maandag 21 september Klankbeeld Kringvoorzitster maandag 5 oktober Kienen voor de kas donderdag 15 oktober Herfstwandeling Ballonzuil donderdag 22 oktober Moederavond Pleegouderschap AugustinusStichting maandag 2 november Kienen donderdag 12 november Narcose Mevr Holtuijzen maandag 23 november Feestavond: Toneelvereniging Oostrum heid" donderdag 17 december Kerstavond:Pater Weerkamp "Vrede en gerechtig- blaaskapel die FROHLICHEN RCJBENSAMMLER - Serenade Vrijdag a.s. gaan we een serenade brengen bij Eugfene en Ine in de zaal van Dansschool Janssen tegenover het Gemeentehuis in Venray. Bijeenkomst om 19.10 uur op de parkeerplaats bij de Dansschool. - Herfstfeesten Zondagmiddag a.s. gaan we muziek maken van 16.30 - 18.00 uur op het Herfstfeest te Deurne. Dit Herfst feest wordt georganiseerd door de Heidemuzlkanten in Het Hofke van Marijke, Rembrandt van Rijnstraat 5, St Jozefparochie in Deurne. We vertrekken om 15.30 uur vanaf café Martens. - Muziekfeesten Op de muziëkfeesten van onze Harmonie zullen we ongeveer een uur muziek maken en wel op zondagmiddag 27 september. Tijd van aanwezig zijn wordt nog bekend gemaakt. - Jubileumfeest Zondag 11 oktober optreden bij Jubileumfeest van fanfare te Xsselsteyn. Aanvang wordt ook nog bekend gemaakt. - Mettendorf Zaterdag 21 oktober en zondag 25 oktober a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 7