AKOLÏTHEN: za 19.00 Barry Wlllems en Robert Holtacker3 19-38-2 Hgm zo 9.30 Geer» Thljssen, Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen ma t/m vr Martijn Mertens en Twan Willems za 19.00 J Jenniskens zo 11.00 Mevr van Bavel Geert Jacobs uit Oirlo en Anjo Voermans uit onze parochie (2e roep) Hans Kunen uit Oirlo en Germien Martens uit onze parochie 1e roep) Henri Cornelissen uit onze parochie en Karin Verheljen uit Oostrum (Ie roep) ZONBAG 20 SEPTEMBER VREDESZ0NDAG Ter overdenking "Gister was er weer vechten en weer schieten op de T V Altijd doen een slechte en lieve cowboy mee En ik hoop maar dat die slechte cowboy ook eens wint, omdat ik het toch voor hem ook zielig vir.d. Gister was het treinroof en die lukte ook misschien. Het was jammer alleen dat ik nu de afloop niet mocht zien, omdat mijn moeder hem toen vlug heeft omgezet naar een dierenfilm op het andere net. Want ze vond het veel te agressief En dat mag niet, ze heeft me liever lief. Nou moe, nou zeg Moeder zegt: "Die cowboys, altijd schieten of zoiets wil jij zelf dan ook zo worden Nou dat heb ik liever niet. Al dat vechten is niet nodig en bo naar Als je ruzie hebt, dan praat je met elkaar Moeder zegt:"De invloed van T.V. is niet zo goed En als je hem toch aandoet, dan alleen maar voor iets goeds". Maar als ik deel zes nou maar begrijp ik weet niet hoe het afliep in deel vijf. Want mijn moeder vond dat veel te agressief En dat mag niet, ze heeft me liever lief. Nou moe, nou zeg 1 Karei Eykman. MISDIENAARS: LECTOREN: HUWELIJKSAFK

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 3