FIETSTOCHT LVB VEULEN n.x.i6 Donderdag 21 september beginnen we weer met ons winterprogramma. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Déze avond wordt verzorgd door de hypnotiseur Dhr P v Will en begint om 20.00 uur in het clubgebouw. Op deze avond kunnen de leden de contributie betalen 30,- óf vla Rabobanknummer 1281.06573. Op deze avond hebben wij ook bestuursverkiezing. Als er kandidaten zijn, kunnen zij naam en adres op een briefje bij het bestuur inleveren. Volksdansen. Degenen die hieraan mee willen doen, kunnen zich op deze avond opgeven. Ook de leden die andere jaren meededen en nog graag aan het volksdansen deelnemen, moeten zich alsnog opgeven Cursus schilderen, begin of vervolg cursus. Cursus Poppenmaken. Voor al deze cursussen kan men zich opgeven! SUCCESVOLLE FIETSTOCHT omgeving georganiseerde fietstocht afgelopen zondag. Aanstaande zondag 20 september wordt de cheque overhandigd aan 35"5757S7G7~3ë"?ërInïgïng~van~Öüdërs"van"Gëëstëïïjk~Gëhandicapten. Daarna zal om 11.00 uur vanaf het Lovinckplein een tocht met paard en wagen plaatsvinden door ïsselsteyn en omgeving. Ook nlet-leden van de V.O.G.G. kunnen zich hiervoor opgeven bij de V.Z.O.leden. Verder waren tijdens de fietstocht verschillende raadsels op te lossen Spakenraden (38) winnaars P v Vegchel, M Geurts en R Berkens, allen uit ïsselsteyn. Cafetaria bestaat 18 jaar en 8 maanden: winnaars: B Muijsers Veulen, Vollenberg Heide en Derks ïsselsteyn. Bord weegt 1950 gram: winnaar kwam uit ïsselsteyn Maïskorrels (3897) winnaar: Kessels Heide Kettingspanners (56) winnaar: R Cornelissen Heide De hoofdprijs van de feitstocht t.w. 150,- werd gewonnen door Mej Michels uit Mer3elo.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 17