ScRSTC WlJKVERiNIGING ÏeOHER AAN ALLE OUDERS VAN JONGE KINDEREN IN LEUNEN 19.36.5 Zoals u weet is er in Leunen een Peuterspeelzaal voor peuters van 2 tot 4 Jaar, waar onze peuters de kans geboden wordt om fijn met elkaar te spelen. Wilt u graag dat ook uw kind gebruik maakt van de Peuterspeelzaal dan kunt u uw peuter middels een inschrijf ochtend in oktober hier voor aanmelden. De Juiste datum zullen we tijdig in de Ruuper aan kondigen. Waarcshijnlijk valt dit in de laatste week van oktober. We hebben het beleid inzake de aanmelding veranderd. Vanaf nu bepaalt de leeftijd van uw peuter de volgorde waarop het kind geplaatst kan worden op onze Peuterspeelzaal. Vanaf nu is dus niet meer de datum van aanmelding doorslaggevend. Op volgorde van leeftijd worden de peuters nu geplaatst. We hopen dat op deze wijze meer peuters van de Peuterspeelzaal gebruik kunnen maken. Wilt u echter wel uw kind tijdig aanmelden i.v.ra. een goede planning en organisatie 1 Tot nu toe kunnen we redelijk aan de wensen van de ouders voldoen wat het tijdstip van plaatsing betreft. Tenslotte hebben we nog een mededeling. Onze Peuterspeelzaal is in principe bedoeld voor peuters 2 tot 4 jaar Het is de bedoeling dat peuters die v<5<5r de Paasvakantie 4 jaar worden naar de Basisschool gaan. Peuters die in of né. de Paasvakantie 4 Jaar worden, mogen echter op de Peuterspeelzaal blijven tot aan de Zomer vakantie. We hopen dat we u voldoende hebben ingelicht. Mocht u nog vragen hebben, bel dan gerust tijdens een speelochtend (telf 82488) of loop even naar binnen. Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't Ukkenest. Op vrijdag 18 september a.s. houden wij onze JAARVERGADERING in het Gemeenschapshuis. Noteert u alvast deze datum Na afloop van de vergadering is er bovendien weer: - een gratis kienavond - een toepconcours om de beker en in totaal 15 meter braadworst aan prijzen - een loterij met een half varken als hoofdprijs. Een persoonlijke uitnodiging volgt. Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 6