r 'Sh0\a/ 19.33.5 N blaaskapel die FRÖHLICHEN RÜBENSAMMLER Voor het 4e jaar alweer Heimatabend en Kapellenshow in Leunen. De Heimafcabend op zaterdag 15 augustus a.3. Deze avond zal geopend worden door de uit 13 leden bestaande kapel Die Twisse Blaozers uit Westerbeek. Deze kapel zal de liefhebbers van Blaasmuziek boeien met hun show van Egerlander en Tjechlsche muziek. Daarbij krijgen we ook nog het optreden van de Egerlander kapel De Stoelenmatters uit Oirsohot. De uit 19 muzikanten bestaande kapel hebben vooral bekendheid gekregen met hun Lp.'Herbstliebe'Zij zijn hierdoor ook meerdere malen afgereisd naar Oostenrijk om daar optredens te verzorgen. Hierdoor hebben deze muzikanten ook een Oostenrijks tintje ge kregen, dat deze avond dan ook vooral te zien zal zijn aan de dames uit deze groep. De Heimatabend begint om 20.15 uur. Kapellenshow op zondagmiddag 16 augustus a.s. Aan deze kapellenmiddag zullen 4 kapellen deelnemen die in de feesttent de hele middag blaasmuziek zullen brengen. De optredende kapellen zijn: Die Fröhliohe RübensararalerD'Ommelaers uit Ommel De Heidemuzikanten uit Deurne De Kranenkapel uit Kronenberg. Voor het jeugdige publiek wordt er deze middag iets aparts georganiseerd waaraan gratis deelgenomen kan worden. De kapellenshow begint om 13.00 uur. Dit alles zal plaatsvinden in de feesttent want dat zijn we gewend Weet je nog waar dat vorig jaar was Ja, bij Pietje Martens op het terras En omdat het dit jaar ook weer by Pietje is Doen we de toegang voor beide dagen GRATIS I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 6