DORPSRAAD LEUNEN 19.23.5 ï222£_!}S522_2iii5l!_ïö_H_iS3?ES_ï~2É_S?2_!$2üS_ÏS£2i2S_Ë222 van wat~ër~öp~dë~v3rigë~dörpsFaadvêrëadërïn§~Is~bêsprökën~zödat u op de hoogte blijft van waar wij mee bezig zijn. Daarnaast geven wij u zoals altijd de agenda van de eerstkomende vergadering. Wij willen u er nogmaals op wijzen dat deze bijeen komsten OPENBAAR zijn, dus voor iedereen die daar belangstelling voor heeft, toegankelijk. Vergadering 11 mei jl.: Zoals altijd werd deze in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis gehouden om 20.00 uur. De voorzitter Dhr. J Reintjes meldde dat hij naar de vergadering van het Gemeenschapshuis was geweest. Hier werd een tekening ge presenteerd met plannen voor uitbreiding. Dit gaat nu naar de Ge meente ter goedkeuring. Dhr. Heidens vertelde als afgevaardigde van het dorpenoverleg over de vergadering die dit college met B en W van Venray heeft gehad. Men hoopt daar dat het overleg tussen de Gemeente Venray en de Dorpsraden in heb vervolg beter zal gaan functioneren. Mevr. van Bavel en Dhr. v Berlo waren bij de gedecoreerden ter ere van Koninginnedag en de Boomplantdag werd door Dhr.Reintjes bezocht. Daarna kwam de nota evaluatiespreidingsmodel woonkernen aan de orde Deze werd goedgekeurd. Tenslotte werd de opening van "De Schakel" gememoreerd, waarbij Dhr. Reintjes en Mevr. Ruyten namens de Dorps raad aanwezig waren. Bij die gelegenheid voerde Wethouder van Oers het woord. Hij merkte op dat mede door de bemoeienissen van de Dorpsraad het gebouw van de voormalige Kleuterschool nu is behou den voor de Leunse Gemeenschap te weten De Bejaarden, Scouting Don Bosco en de Peuterspeelzaal. Bij deze nodigen wjj u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van dinsdag 9 juni a.s. in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rodnvraag 3 Notulen vergadering 11-5-1987 A Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 6