LIEVE OUDERS 19.20.3 "Ik stel mij de laatste tijd nogal vrat vragen. Onder meer of jullie wel beseffen dat ik maar voor een beperkt aantal jaren bij jullie ben en dat ik niet jullie eigendom ben. Je bezit mij niet zoals een ding, dat je koopt en dat je houdt zolang je dat fijn vindt. Naarmate ik ouder word, zullen jullie wel zien, dat ik anders ben dan je gewenst had. Ik zal een ander soort leven leiden, een vreemd leven, dat niet gelijkt op dat van jullie. Wees dan mijn vrienden, die mij nemen zoals ik ben. Hou van mij, aanvaard mij, ga een eind met mij mee. Heb vooral vertrouwen In my het goede dat ik bij jullie zag, zal ik proberen uit te dragen op mijn eigen manier. Laat mij vrij zijn, vader en moeder, dan kan ik beter mijzelf zijn. Dan zie ik ook duidelijker jullie en krijg ik beter vat op mijn leven". Uit: "Al de dagen van ons leven", een boek voor gelovige gezinnen. Dit boek zou een heel mooi geschenk kunnen zijn voor kinderen die binnenkort het Sacrament van het H.Vormsel zullen ontvangen. Het is te bestellen by het Secretariaat R.K.Kerkgenootschap, Biltstraat 121, 3507 LA Utrecht (ISBN 90 317 679 5). BEJAARDENVERENIGING LEUNEN Zoals wy reeds berichtte, zal ons jaarlijks uitstapje plaats hebben op 23 Juni a.s. Doel van de reis is de Deltawerken in Zeeland. In de week van 18 tot 23 mie zal het bestuur de leden bezoeken voor nadere afspraken en betaling van deze interessante reis. Deze reis biedt tevens de mogeiykheid dat ook nieuwe leden nader kennis kunnen maken met het reilen en zeilen van onze vereniging. U_bent van harte_welkom Het Bestuur. Wil degene die afgelopen vrydagmiddag om 15.30 uur een groen bloemenmandje achter een boom op het grasveld by "De Schakel" heeft meegenomen dit s.v.p. melden op telefoonnummer 82362.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 4