HARMONIE ST. CATHARINA Op dinsdag 21 maart vond in het Gemeenschapshuis te Leunen de JAARVERGADERING plaats van Harmonie "St. Catharina" Leunen, Veulen, Heide. Tijdens deze goed bezochte algemene vergadering was een behoorlijk lange agenda af te werken. De verslagen van de secretaris en de penningmeester werden met algemene stemmen goedgekeurd, terwijl onderwerpen als repetitiebezoek en unifor mering ruime aandacht kregen. Een erg sfeervol gebeuren was het afscheid van twee bestuursleden. Harry Vullings had al eerder besloten om thans na 17 jaar actieve dienst, waarvan 25 jaar als bestuurslid, plaats te maken voor een nieuwkomer. Ook voorzitter Jan van Osch had om persoonlijke motieven aangekondigd op deze jaarvergadering af te zullen treden. Ma overdracht van de voorzittershamer aan ondervoorzitter Toon Claessens was aan hem de eer om beide heren lof toe te zwaaien en dank te zeggen voor hun vele ver diensten voor de vereniging.Als blijk van dank kregen beide een fraai wandbord overhandigd terwijl zij beiden voorts werden benoemd tot ERE-LID van Verdiensten, hetwelk werd bevestigd door uitreiking van een prachtig ingelijste oorkonde. De echtgenotes Vullings en van Osch werden uiteraard met een boeket bloemen bedankt voor hun bijdrage in het functioneren van de heren als bestuurslid. In hun dankwoord voor het bewezen eerbetoon dankten de kersverse ERE leden de hele vereniging voor het feit dat zij konden functioneren zoals zij deden dank zij de zeer prettige samenwerking binnen en buiten het bestuur. Zichtbaar verrast namen zij afscheid als actief bestuurslid onder toezegging dat de harmonie ook in de toekomst een warm hart zou worden toegedragen en wensten de vereniging alle succes voor de toekomst. Het vertrek van beide heren alsmede het eerdere afscheid van Els Litjens - van Vegch'el in november 1986, deden drie bestuursvacatures ontstaan, hetwelk nog werd uitgebreid met een vierde vacature, nadat de vergadering zijn goedkeuring had gegeven aan het voorstel van het bestuur om tijdelijk met twaalf bestuursleden te werken. De vacatures werden opgevuld door de verkiezing als bestuurslid van Jan Kuenen, Teng Janssen, Piet Jenniskens en Piet Rutten. Het voorzitterschap zal tijdelijk door ondervoorzitter Toon Claessens worden waargenomen totdat over enige maanden door het bestuur een uit hun midden voor deze functie als kandidaat zal worden voorgedragen aan de leden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 5