19.11.8 Twaalf uur werd de carnaval 1987 afgesloten nadat Prins Bert I be dankt was voor zlfri grote inzet die hy gegeven heeft voor zyn Knol- lenrijk en getoond heeft dat hi) een knol was, getogen en geboren in het Knollenrijk. De voorzitter sloot de carnaval af met het bedanken van allen die getoond hebben dat er Carnaval in Leunen was. Verder dank aan alle dames die gezorgd hebben dat wij nadat wi) ons natje gehad hadden, de tafels mooi gedekt stonden om nog eens lekker te eten, voordat er huiswaarts gekeerd werd. Ook dank aan de Joekskapel die ons zo mooi begeleid hebben naar onze bals. Ik zou zeggen allemaal in ons knollen- rijk die mee geholpen hebben aan carnaval 1987 bedankt! Zeker willen wij niet vergeten Jeugdprins Rob II met Vorst Ralf Hofnar en aanhang die hebben laten zien hoe carnaval gevierd wordt in ons Knollenland, zodat hi) dit jaar ook weer geslaagd is. Verder dank aan Prins Bert I, Hofnar, Dansmarietjes en Raad van Elf voor het welslagen van carnaval 1987 en we zullen maar zeggen tot volgend jaar en ik sluit dan met de jel s Knöllekes en knölllnnekes, In onze Carnavalskrant stond een puzzel die door menigeen opgelost is en ook nog op de goede manier. Op de eerste plaats hartelijk dank aan Mevr.Manders-Gommans, die zich toch menig uurtje er bij neer zet om die puzzel voor elkaar te brengen. Dan de inzenders die zich de moeite getroost hebben voor het oplossen hiervan. Na de loting zijn de volgende prijswinnaars uit de bus gekomen: Eerste prijs Mevr. v Zwol-Winnen, Trynesstraat 15 Tweede prijs De Heer W.Hendriks, Rondeveld 19 Derde prijs De Heer A.Klaassens, Sparveld 2 Verdere inzenders meer succes de volgende keer wordt u toegewenst door de Krantencommissie. Samen hand in hand in ons Knollenland. De Vorst, J. Martens. Rien Theunissen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 8