AKOLYTHENs za 19.00 Marc Theunissen en Rob Thijssen 19.11.2 Hgm zo 9.30 John vd Aker, Mark en Johan Hermans 11.00 Martin en Tonny Heesen MISDIENAARS: ma t/m vr Mare Theunissen en Rob Thijssen LECTOREN: OVERLEDEN: Op woensdag 4 maart 1987 overleed Theo Brok, Albionstrai 47. Na een plechtige uitvaartdienst op 7 maart 1987 legden wij hem te rusten op ons kerkhof. GEZINSBIJPRAGEDeze week ontvangt u het financiële overzicht 1986 van onze parochie en tevens de folder Kerkbalans 87 "Geloolwaardig". Mogen wij u beide blaadjes bijzonder aanbevelen ter lezing. Wij hopen, dat daardoor iedereen in onze parochie tot de overtuiging komt hoe noodzakelijl de GEZINSBIJDRAGE is als bron van inkomsten om onze parochie financieel gezond te houden. VASTENAKTEE Al meer dan 25 jaar steunt de VASTENACTIE sociaal-ekonomische projekte; van mensen in Afrika, Azië en Latijns-Amerika. Het gaat vooral om de allerarmsten, de zwaksten. De overgrote meerderheid van hen leeft in mensonwaardige omstandighedei Honger, ziekten, gebrek aan water, gebrek aan werk, onderdrukking en uitbuiting. Het ontbreekt hen aan de eerste benodigdheden voor een menswaardig en rechtvaardig bestaan. De landelijke VASTENACTIE wil deze mensen helpen bij het opbouwen vein eei menswaardig bestaan. Dat is haar taak, daarvoor is zij door de Bisschop^ pen in het leven geroepen. In de praktijk van alledag betkent dit: - steun aan mensen, die een waterput nodig hebben. Een eerste stap in hun ontwikkeling-. Want wat begin je zonder water 1 - onderwijs, alfabetisatie-cursussen, landbouwonderrichtook dAt steunt de vastenaktie. Want voor ontwikkeling is kennis een eerste vereiste. - het verschaffen van landbouwgereedschap, zaaigoed, maïsraolens. Het broodnodige materiaal om zelf voor het eigen voedsel te zorgen. - het ondersteunen van boeren, die op onrechtmatige wijze van hun stukje grond gezet zijn. Wat doet een boerenfamilie zonder grond - werkgelegenheidsprojekten in de krottenwijken van de grote steden. Voor veel mensen eert nieuwe start in een hopelooslijkende situatie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 3