BOERENBRUILOFT Als ik de zaal zo bekijk, dan zit er niemand meer thuis, zei de ceremoniemeester en hy had gelijk ook, want de zaal was BOM-VOL Er was byna geen doorkomen aan voor de obers, die de dienbladen hoog boven hun hoofd moesten balanceren om ze uit de drukte te houden. Een circusnummer op zich, want ze deden dat verrekte goed. Met zo'n drukte is de stemming er van zelf, iedereen is dan al blij dat hy er by is. Het liep ook gezellig uit de hand. Een hele troep indiaantjes stonden al met een grote kist midden in de zaal op een moment dat ze er nog niet mochten zijn. En de ceremoniemeester maar kletsen om het gat op te vullen, want hij kon nog niet beginnen met voorstellen van de bruiloftsgasten. Dat moest eerst gebeuren en daarna kwamen de indiaantjes pas aan de beurt. Weg dus met de indiaantjes en die zouden wel een seintje krijgen als ze terug mochten komen. Wij vermoeden al, dat in die kist het bruidspaar zou zitten. Wat die dacnten van dat op en neer gesleep, daar kwamen we niet achter Ze moeten het wel spaans benauwd gehad hebben. De kist was nl. doormidden gedeeld in twee volledig gescheiden delen, zo moesten ze de benauwdheid xeder voor zich verwerken. De ceremoniemeester was ook dit jaar weer Bert van hesters Wiel Willems). zyn onstuitbare spraakwaterval, kan alleen maar de feest vreugde verhogen. De Ambtenaar van de Burgelijke Stand, Frits van Basten Gerrit, heeft een blijvende aanstelling gekregen. Hij was al aan het informeren hoe hoog zijn pensioen zou zijn. Wil van Porters Sef (Loenen) is ook nu weer Veldwachter, want het uniform staat hem toch zo verrekte mooi. Ouders van de Bruidt Har van Pietje vd Klef (Vullinghs) en Truus van Coenen Driek (Vullinghs) Ouders van de bruidegom: Ger van Pijpers Nol (Pijpers) en Marie van Wisraans Sef (Pijpers) Getuigen i Grada van Metten Toon en Petronel van Houben Jan. Dit jaar waren er suikerooms Gerrit van Frietje siene Sjeng (Litjens) en Hay van 01ven Har (Smits). Zo, en dan kwam er nog een bruidsjonker met een schattig bruids meisje, Loek van Sien van Nel van Pietje vd Klef (Haegens) en Heidi van Gerrit van Knil van Seykens Truus (van Meyel). Een beetje puzzelaar kan nu zelf het Bruidspaar invullen I Bruid: Sien van Nel van Pietje van de Klef (Haegens) Bruidegom: Gerrit van Knil van Seykens Truus (van Meyel)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 7