RUITERCLUB ONS GENOT Uitslagen van de finale dressuurwedstrijden voor de selectie naar de Limburgse dressuur- kamploenschappen, verreden op zondag 28 december jl. in de manege te Well Klasse MI T Geurts met Zorba 1e prijs Klasse ZI H Claessens met Amor 3e prijs Deze mogen allebei starten op de Limburgse dressuurkampioen- schappen te Roggel op 25 januari a.s. Uitslagen van de Springwedstrijd verreden in de manege op zaterdag 3 januari: Rub. 80 - 90 cm. Mevr G Peters-Janssen met Tjoesie 1e prijs Rub. 100 -110 cm. Jan Hendrickx met Wilmy 2e prijs Uitslagen van de dressuurwedstrijden verreden in de manege te Ven» Zelderheide op zondag 9 januari 1987 Klasse MI T. geurts met Zorba 3e prijs Uitslagen van de finale springwedstrijden voor de selectie naar de Limburgse Kampioenschappen verreden op zondag 11 Januari jl.te Well Springen Klasse B Mevr G Peters-Janssen met Tjoesie 9e prijs Jan Hendrickx met Wilmy 13e plaats Beide hebben zich geplaatst voor de Limburgse Kampioenschappen Springen op 7 en 8 februari a.s. in Well. Springen Klasse L Mej S vd Ven met Julia 2e prijs en ook geplaatst voor de Limburgse Kampioenschappen Springen. 29 januari Jaarvergadering bij zaal P.Martens in Leunen. Aanvang 20.00 uur. <fY Hengelsportvereniging ('t Alvertje", Oostrum De sportvissers die regelmatig deelnemen aan de wedstrijden van zowel de lange als de korte hengels verwachten wij a.s. vrijdag 16 januari om 20.00 uur in ons clubhuis, zaal van Dljk.te Oostrum. Gezamenlijk zullen we dan praten over het Jeugdvissen, bootvissen, Koningvissen en de grote wedstrijdsport.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 16