CARNAVALSZITTINGEN 19.2.5 Beste mensen, het is weer bijna zover. Zodra het nieuwe jaar zich aandient, gaan de gedachten ook weer uit naar de ZITTINGEN van Carnavalsvereniging 't Knölleke Wij willen U er dan ook graag attent op maken dat de Kaartjesverkoop zal plaatshebben a.s. zondag 11 januari van 12.00-13.00 uur in het Gemeenschapshuis. De prijs is 10,- per stuk. De Zittingsavonden zijn op 23 en 21 januari a.s. Verder maken wij van de gelegenheid graag gebruik om U allen gezondheid, geluk en fortuin toe te wensen in het Nieuwe Jaar 1987. Zittingscomité 't Knölleke. Ps. Er kunnen GEEN kaarten worden teruggenomen. VASTENAVOND 1987 Iedere liefhebber weet natuurlijk allang dat het 1 maart weer Vastenavondsoptocht is in ons Knollenland. Iedere groep, wagen of eenling, die met onze optocht mee wil doen kan zich opgeven by.: J. van MeyelVullingsstraat 52. Leunen. Telf 81693. Als er liefhebbers aan het Veulen zijn, die mee willen doen met onze optocht, zijn ook zy welkom. Ieder die iets voor de opotcht wil gaan ondernemen zou ik de dringende raad willen geven, begin tijdig, want al3 't byna zover is, heeft iedereen meestal tijd te kort Begin dus tijdig, maar let vooral op veiligheid, dat is erg belangryk want by een ongeluk is 't plezier voor ieder bedorven. In ieder geval veel plezier gewenst by de uitwerking van uw idee Denkt u er om dat u zich voor de optocht in Leunen zowel als in Venray aanmeldt in de Vullirigsstraat no. 52. De Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1987 | | pagina 6