HARMONIE ST.CATHARINA '5 Donateursaktle De reactie hierop eerst laat omdat de secretaris afgelopen week te laat was met het inleveren van de copy voor de Ruuper. Allen van harte bedankt voor het steentje, door u bijgedragen. Deze aktie was wederom een succesI Concert te Oirlo. Wij worden om 19.45 uur in Oirlo verwacht. Het tijdstip van optreden is nog niet precies bekend. Op de repetitie volgt nader bericht. Medewerking aan de dorpsfeesten te Veulen. PEUTERSPEELZAAL 'T UKKENEST Opgave nieuwe peuters voor de Peuterspeelzaal. Ouders, die van plan zijn hun kind op te geven bij Peuterspeelzaal 't ükkenest aan de kapelweg te Leunen, kunnen dit doen op donderdagmorgen 26 ^uni a.s^var^^SO tot U hebt dan gelegenheid om rustig samen met uw kind rond te kijken op de peuterspeelzaal. Tevens kunt u dan het inschrijfformulier invullen. Op dit moment zit de peuterspeelzaal vol! Uw kind komt dan op de wachtlijst te staan. De datum van inschrijving bepaalt de plaats op de wachtlijst. Hoe eerder u uw peuter opgeeft, hoe beter. Steeds wanneer er een peuter naar de'Basisschool gaat, is er weer een plaats. Heeft u vragen, dan kunt u daarvoor ook op donderdag 26 juni terecht. Ouders en peuters, tot ziens op donderdag 26 juni I Hondebezltters opgelet I f? Wij ondervinden nogal veel hinder van de uitwerpselen van honden op het paadje bij de Peuterspeelzaal. Wilt u uw hond zijn behoefte elders laten doen, daar waar niemand er last van heeft Namens ouders, peuters en leidsters alvast bedankt voor uw mede-/ werking. Qr Vrijdag 29 juni Zondag 13 Juli Bestuur en leidsters Peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 5