SV LEUNEN Uitslagen Meterik D1 - Leunen Dl Leunen E1 - Volharding El Leunen 2 - Belfeldla 3 Leunen 1 - OFC 3 Montagnarda 6 - Leunen 5 Leunen 6 - Meerlo 9 Volharding 7 - Leunen 7 Leunen 8 - IVO 8 Leunen 9 - Venray 8 RKDEV - LEUNEN Meterik 2 - Leunen 2 Leunen 5 - Volharding 3 Leunen 8 - Montagnarda 7 Melderslo A1 - Leunen A1 Leunen A2 - Wittenhorat Al Leunen BI - Volharding BI IVO B3 - Leunen B2 Stormvogels Cl - Leunen Cl EWC D1 - Leunen D1 Leunen D2 - Meerlo Dl Wanssum D1 - Leunen D2 Montagnarda El - Leunen El Leunen E2 - Wittenhorat E3 Venray F - Leunen F Veteranen Leunen - Geijateren Programma zondag 11 mei; Komende zondag speelt Leunen 1 zijn laatste kompetitiewedstrijd van dit seizoen. Het eerste Jaar in de 3e klasse zit er dan op, een jaar waarover men met tevredenheid kan terugzien. De uiteindelijke plaats in de veilige middenmoot is een mooi resultaat, maar de prestaties van het standaardteam waren wel vrij wisselvallig. De blessures van Bert Claessens en Pieter Lucassen en het nog zoeken naar de Juiste samenstelling waren hier waarschijnlijk de oorzaak van. In de laatste wedstrijd a.s. zondag thuis tegen Wanssum nemen Jan Gielens en Joop Gielens afscheid van het eerste elftal. De gebroeders Gielen8 die met 1 en soms met 5 spelers deel uitmaakten van Leunen 1 hebben in belangrijke mate het gezicht bepaald van Leunen in de voorbije Jaren. Aanvoerder Jan Gielens (32 jr.) zet er nu definitief een punt achter na 19 seizoenen. Hij had vorig Jaar al willen stoppen maar besloot na aandrang van velen toch nog een Jaar door te gaan. Jan is een zeer rustige technisch begaafde voetballer die met zijn nuchterheid een zeer belangrijke rol in het elftal vervulde. Hij speelde veelal op het midden- 2 Beker 1 Beker

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 10