r-n-n Vertrek Marjan Hoeymakers, wijkverpleegkundige. 6 mei a.s. ia myn laatste werkdag bi) Het Groene Kruis f Venray. Dan komt er een einde aan bijna vier jaar werken als "wijkzuster" in Leunen en Castenray. Met erg veel plezier heb ik deze tijd zieken verzorgt, consultatie-bureau's gedaan en geprobeerd mensen te adviseren t.b.v. hun gezondheid. Ik wil iedereen die ik in deze tijd ontmoet heb van harte bedanken voor de prettige samenwerking. Na een paar weken vakantie zal ik in juni in een nieuwe baan als wijkverpleegkundige in Maastricht beginnen. Mijn opvolgster heet Marian Joosten; zij zal in juni dus deze wijk vernemen. Beste mensen, het allerbeste voor de toekomst en vooral een goede gezondheid gewenst. Marjan Hoeymakers, Groene Kruis Venray, tel. 81269 Hengelsportvereniging J't Alvertje", Oostrum De Gemeente Venray heeft met ingang van 1 mei 1986 toestemming verleent om in de overstortvijver Het Brukske aan de Weideweg en de overstortvijver langs de Metaalweg achter Rank Xerox, te mogen vissen. Een vergunning om er in te mogen vissen is door het Gemeentebestuur verplicht gesteld. Dat houdt in lidmaatschap van een Hengelsportvereniging I Ook voor de jeugd Nieuwe leden kunnen zich opgeven by Hay Lenssen, Allegrostraat 7, Venray Tel.87606 Banknr 1400.03614, postgironr 1026567, René Wynhoven, geijsterseweg 20, Wanssum, Van Grootel, Hengelsport, Stationsweg 21, Venray. Als de contributie wordt overgemaakt 25,- 2,50 inschrijfgeld voor senioren en 5,- voor de jeugd, ontvangt u alle visbescheiden netjes thuisbezorgd. TE KOOP: Diverse soorten koolplanten (behandeld tegen koolvlieg) sla-, ijssla- en andijvieplanten en preiplanten. Groenten-, tuinkruiden- en bloemenzaden. M. Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 84559

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 6