18.18.3 Of anders gezegd die gemeenschap zal moetn uitblinken in eredienst aan God en dienst aan de naaste. Het eerste, "eer aan God", doen we met name als we wekelijks samenkomen voor de Eucharistieviering; het tweede, "dienst aan de naaste" in ons dagelijks doen en laten. Maar beiden, horen onlosmakelijk bij elkaar. In de kerk zitten alléén is niet genoeg, maar ook goed zijn voor de medemens alléén is niet genoeg I Wij hopen, dat die 21 communicantjes iets hiervan in onze parochie gemeenschap van de H.Catharina mogen ervaren. De eerste communie is geen hoogtepunt op zich, maar een startpunt. Wat nu voor deze kinderen begonnen is, moet voortgezet worden: groeien in liefde tot God en de mensen. De kinderen kunnen dat niet alleen, de ouders kunnen dat wellicht ook niet alleen. Wij hebben daarbij elkéér nodig we moeten elkaar als parochiegemeenschap bevestigen in het geloof. Ouders en kinderen nu alvast van harte gefeliciteerd met deze eerste communie. Pastoor P. Ewals. DAMESKOOR LEUNEN Woensdag 7 mei géén repetitie. Zaterdag 10 mei zingen we de H.Mis bij gelegenheid van het 25-jarig Huwelijk Coppus-de Hijck. STRAATSPELEN IN LEUNEN A.s. zaterdag 3 mei organiseert de Eerste Wijkvereniglng Leunen haar jaarlijkse Straatspelen in de Van Megenstraat. Kinderen uit Leunen (tot en met groep 7 van de Basisschool), ook niet-leden van de ElV.L. kunnen hieraan deelnemen. Niet-leden betalen 2,50 (inklusief 1 beker limonade 1 pannekoek). Wie een tweede beker limonade of pannekoek wil, betaalt hiervoor 0,25. Aan de spelletjes zijn GEEN prijzen verbonden. We beginnen om 11.00 uur en denken door te gaan tot 16.00 uur. Wij zouden graag zien dat kleine kinderen onder begeleiding meedoen. Bij slecht weer wijken we uit naar het Gemeenschapshuis. Bestuur Eerste Wijkvereniglng Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 4