Hengelsportvereniging 'f Alvertje", Oostruni 7 Maandagavond 28 april is de ledenvergadering van 't Alvertje in zaal de 'Karklingel' B. van Dijk te Óostrum.Aanvang 20.00 uur. Na de gebruikelijke agenda van de Jaarvergadering is er een film over de snoek.Antoon Langenkamp uit Leunen van de commissie Water en Visstandbeheerzal deze film vertonen. Ook belangstellenden zijn van harte welkom. Daarna discussie over het vissen, de wijze waarop en het aasvoer. De vergunning van de Gemeente Venray voor het vissen in het Brükske in de overstortvijver is in aantocht. Nog even geduld! Een vergunning is beslist noodzakelijk. Deze is verkrijgbaar bij de secretaris Hay Lenssen, Allegrostraat 7, Venray tel.87606. Jeugdvergunning ƒ5,- Seniorvergunning 25,- 2,50 inschrijf geld. Deze is geldig voor alle wateren in Venray, de Maas en de plas Het Leuken te Well. 'HENKE' KINDERMODE Onze exclusieve communiekleding is eenmalig en betaalbaar. Voorjaarscollectie in ruiten broeken, jurkjes, bloeses en Jacks. OPEN: dagelijks van 1 tot 6 uur. Alblonstraat 55a, Leunen Tel.86026 L.V.B. VEULEN Willen de dames Rla Hendriks-v Aerts en v Aerts het clubgebouw poetsen in de week van 28 april tot 2 mei. De sleutel kunt u afhalen bij A. Jacobs, Brugpas. NIET op dinsdag- of vrijdagmorgen. 1 mei Kringbedevaart naar Oostrum.Om 20.00 uur H Mis, deze wordt verzorgd door Heide. Bij goed weer vertrek om 19.00 uur bij de kerk met de fiets. Bij slecht weer vertrek met de auto bij de kerk om 19.30 uur. Wij hopen op een zeer goede opkomst.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 18