v. ft 18 -17-9 Op grond van uw individuele gegevens kunnen wij uitrekenen of een eigen woning voor u financieel haalbaar is en zo Ja, welke koop som verantwoord is. Als uitgangspunt geldt daarby dat het zowel voor u als voor de bank van belang is om niet verder te gaan dan de financiële polSstók.reikt. Uiteraard wordt de afweging tussen kopen en huren niet alleen be ïnvloed door financiële motieven. Het baas kannen zijn in eigen huis, inclusief de mogelijkheden om te verbouwen, geeft kopers een plezierig gevoel. Vaak ook valt de keuze op kopen, omdat men zo sneller aan een woning kan komen. Huurders vinden het soms een voordeel dat zij minder gebonden zijn en gemakkelijker kunnen ver huizen. Hoewel in bepaalde gevallen een hypotheek mogelijk is voor de volledige koopsom, is het altijd wenselijk om een bedrag aan 'eigen geld' te kunnen inbrengen. Sparen is voor kandidaat-kopers dan ook geen overbodige luxe. Het 'Rabobank Woonspaarplan' is voor dit doel een prima spaar rekening. Naast de rente wordt namelijk een aantrekkelijke premie verstrekt op het moment dat een huis wordt gekocht. Het recht op premie ontstaat een jaar na opening van de spaar rekening. De premie bedraagt een kwart van de genoten rente tot een maximum van ƒ1250,- Afsluiting van de hypotheek by de Rabobank leidt zelfs tot verdubbeling van de premie. De Rabobankadviseur. f BOERENBOND LEUNEN-VEULEN-HEIDE - Tuinbenodigdheden en gereedschap - Mengvoeders en kunstmest - Groente- en bloemzaden - Honden, katten en vogelvoeders - Pootaardappelen (klein verpakking) - Potgrond, tuinturf en koemest - Alle soorten verzekeringen Boerenbond Apollonlastraat 5. Leunen Tel. 81*195

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 10