18.8.7 De dinsdag werd ingezet met het Kleuterbal waar de jeugd van Leunen onder de klanken van de Blaaskapel zich een paar uurtjes heerlijk vermaakt hebben. Dan kwam 'smiddags het hoogtepunt van de Boerenbruiloft, want toen werd het Boerenbruidspaar in de onecht verbonden en het boeremoes als bruiloftsmaal liet zich goed smaken. Na de maaltijd togen Vorst, Prins en Hofnar weer op pad voor de laatste ziekenbezoeken en dan zijn we er weer goed aan als dit maar goed verzorgd is. Dan wil ik ook alle inwoners van ons Knollenrijk bedanken voor de gulle gaven die ze ons gegeven hebben by de aanbieding van onze Carnavalskrant, want zonder uw steun en medewerking kan onze vereniging ook niet vooruit. Daarom dan ook bedankt voor de samenwerking die wy hebben met de inwoners van ons Knollenland, wy zyn biy dat u onze vereniging nog zo'n goed hart toedraagt. Zonder uw steun en medewerking konden wij het ook niet maken en daarom zijn wij biy dat u allen achter ons staat. De jeugd heeft zich ook goed vermaakt op de jeugdbals by Piet Martens. Die bals hebben wy ook bezocht en hebben wel gezien dat de Carnaval in Leunen nog in volle bloei is. Verder dank aan de Blaaskapel en zeker ook de Joekskapel die ieder avond paraaat stonden om ons te begeleiden naar het Jeugdbal en het Knollenhuus. Jongens, hardstikke bedankt! Verder meen ik dat Carnaval 1986 goed geslaagd is en met in ons achterhoofd Carnaval 1987, alle inwoners van ons Knollenryk nogmaals bedankt voor de steun en de gezelligheid die u ons gebracht hebt. Namens Carnavalsvereniging 't Knölleke Jan Martens, Vorst. Donderdag 20 februari zijn de carnavalsfoto's te zien in Zatérdag 22 februari zijn ze te zien in de Pub van De Steeg Zondag 23 februari zijn ze nog te zien in de kantine van SV Leunen van 11.00 uur tot 13.00 uur en na de middag van half drie tot 5 uur. Daarna zijn ze niet meer te zien, dus denk er goed aan, ook het Overbroek! KOM ALLEMAAL KIJKEN en niet vergeten a.u.b.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 8