STILLE OMGANG 1986 De Stille Omgang in Amsterdam voor de deelnemers uit Noord Limburg en Oost-Brabant vindt plaats in de nacht van 15 op 16 maart a.s. Vertrek te Veulen by de kerk om 21.30 uur; Vertrek te Leunen by de kerk om 21.40 uur. Plechtig Lof te Cuyck aan de Maas op zaterdag 15 maart om 22.30 uur. Kosten 25,- per persoon. Mensen van Veulen en Leunen Houdt deze avond vrij voor deelname I Verenigingsbesturen Bespreek dit met uw leden! Opgave en inlichtingen by: P.Weijs, Veulenseweg 36, Veulen tel. 81884 J.Reintjes, Gussenstraat 17, Leunen Tel. 83854. K.P.J. VEULEN ATTEMTIE K.P.J. leden van het Veulen: Vrydag 21 Woensdag Vrydag Woensdag Vrydag Woensdag Vrydag Zaterdag Woensdag is er thema-avond beïnvloeding, is er oefenen voor de ouderavond, uitwisseling en culturele. 28 februari is er K.P.J.avond by van Ooi om container te laden. 5 maart is er weer oefenen. 7 maart is er weer oefenen. 12 maart is er weer oefenen 14 maart is de Ouderavond! 15 maart is de uitwisseling met Stiphout en Mariahout. 5 maart is het oefenen voor alle leden, dan moeten de rol de uitwisseling en de ouderavond verdeeld worden. op een grote opkomst op alle avonden Het Bestuur. L.V.B. VEULEN Willen de dames Bertha v Kempen en Til Reintjes en Toos Muyzers het clubgebouw poetsen in de week van 3 tot 8 maart. Het kan NIET op dinsdag- en vrydagmorgen. De sleutel kunt u afhalen by A. Jacobs, Brugpas. Dinsdag 25 februari verzorging kamerplanten en stekken, gegevem door de Heer Seelen om 8 uur in het clubgebouw. Dit is dinsdag 25 februari en dus niet donderdag!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 14